ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкащан згуртувало бездоріжжя (ВІДЕО)

 ...

Проти ям – гуртом. Тотальне бездоріжжя у Черкасах дістало людей. Якісне покриття вони взялись вимагати у владців. Але не як забаганку, а необхідність. Чи буде результат наші журналісти розкажуть.

 

Тут, побіля другої міської поліклініки, водії системно порушують правила дорожнього руху. Проте - цілком вимушено. Величезні ями на шляху можна об'їхати лише зустрічкою.

Чіпляти дном машини землю Ярославу доводиться майже щодня. Чоловік живе неподалік, і говорить, постійно чує про аварії та поломки автівок на цій ділянці.

Ярослав, житель м. Черкаси: "По середині така ситуація, і їдеш в одну сторону – майже на бордюр виїжджаєш, а в іншу – теж майже по бордюру і виглядає абсурдно, коли це напроти медичного закладу. Дороги ніякої немає".

Залатати дорогу владців вже неодноразово просили і самі медики. Бо для хворих швидкий під’їзд до поліклініки життєво необхідний.

Олег Роскопін, головний лікар 2-гої міської поліклініки: "Хотіли б, щоб оцей проміжок руху водії проїжджали не порушуючи правил дорожнього руху, не їздили з правої смуги в ліву. І щоб нормально під’їжджали до нашого закладу".

Не дочекавшись допомоги, за справу взялись самі люди. Вони на чолі з депутатом по округу збирають підписи у зверненні до міського голови. Вимагають залатати хоча б ділянку побіля медзакладу до виїзду на Героїв Сталінграду. Своє "за" ставить і водій Ярослав, і пішоходи.

Тарас Коломієць, депутат міськради ("Партія вільних демократів"): "З обох сторін є такі проміжки часу, коли машини стоять і залишаються вузенький проїзд по цих ямах. Їздять і маршрутки, і звичайні машини, і вантажні. Жахіття. І це, наголошую, біля центральної вулиці міста".

Звернення направлять до профільного департаменту міськради. Там уточнюють, ця ділянка вже в черзі на ремонт, щоправда, не капітальний.

Андрій Наумчук, директор департаменту ЖКК ЧМР: "Після Пастерівської, зараз там завершився ремонт, туди переїжджаємо. Як на Пастерівській: поточний. Тобто все знімати і повністю переробляти".

Всього ж на поточний ремонт доріг Черкас міська влада виділила 5 мільйонів з лишком. Люди сподіваються, їх витратять за призначенням.

  • Facebook
>