Перший шкільний бал провели в Черкасах

 ...

Старі традиції на новий лад. У Черкасах уперше відбувся шкільний бал. Його задумали в гімназії №9. Саме ж дійство проходило в "Будівельнику". На паркет вийшли винятково учні та вчителі. Як усе було – далі в сюжеті.

Вишукані сукні, елегантні фраки та класичний акомпанемент. Перший шкільний бал – у розпалі. Вишукані "па" витанцьовують вчителі та гімназисти.

Анатолій та Яна – партнери на паркеті, колеги поза ним. Обоє викладають у гімназії. Говорять: балу передували довгі місяці підготовки.

Яна, вчитель іноземної мови: "Дякуючи Богу, тепер можемо показати все, чого навчилися. Це об’єднує і вчителів, і дітей між собою".

Для заступника директора гімназії найтяжчим було вивчити танцювальну програму. Зате, говорить, тепер точно знає свій улюблений танок.

Анатолій, заступник директора гімназії № 9: "Повільний вальс, бо там треба менше рухатися. Він ніжний, приємний. Це було нонсенсом для мене – людини, яка ніколи не виходила на паркет, не танцювала".

Не менше клопотів було і у школярів. Для Лізи та Дениса не такою тяжкою була танцювальна наука, як дотриматися дрес-коду.

Ліза, школярка: "Я шукала довго сукню собі по магазинах, але так нічого і не знайшла. А зачіску допомогла зробити моя сестра".

Денис, школяр: "Вибирав сам, за своєю інтенцією. Отак і вибрав. Характер танців змінився, самі танці змінилися. Зараз танцюють усі, хто хоче".

А от для Насті та Максима підготовка до балу стала своєрідною репетицією випускного. Говорять: здобули цінний досвід та отримали лише задоволення.

Максим, школяр: "Всі здружилися, це велика дружна сім’я. Оскільки я до того танцював, то мені було легко".

Анастасія, школярка: "Ми дуже довго готувалися, ми навіть скасовували репетиторів своїх. Те, що відбувається зараз, дуже гарно. Хочу приходити сюди наступні роки та бачити те ж".

Від віденського вальсу до запального кантрі. Учасники балу не полишають паркет. Танцювальну програму готували майже три місяці. На всеогляд презентують вісім постановок.

Ірина Топчій, директор гімназії №9: "Ми хотіли об’єднати дітей мовою танцю, ми хотіли залучити їх до прекрасного, до естетичного. Я думаю, що це нам вдалося. Дуже хочеться, щоб це стало доброю традицією 9-ої гімназії".

Танцювальне дійство зібрало на одному пакеті понад дві сотні учасників. Фінальний вальс вони виконують під оплески глядачів.

Такий бал гімназисти обіцяють зробити традиційним і запрошувати сюди учнів усіх шкіл міста. 

  • Facebook
>