ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Син померлого лікаря розповів, де той інфікувався (ВІДЕО)

 ...

Рятуючи інших, загубив себе. Син померлого від коронавірусу лікаря Олега Гайди стверджує, що батько заразився на роботі. Такого ж висновку, за його словами, дійшла й комісія Держпраці. Утім надати рішення або його копію сину лікаря відмовилися. Про це Ігор Гайда повідомив у коментарі виданню "18000".

Рідні побоюються, що таким чином їх намагаються позбавити виплат допомоги, прописаної Кабміном. Натомість у Держпраці зазначають, що комісія ще не надсилала акт на затвердження керівнику. Його мають скласти найближчими днями.

Син померлого лікаря наголошує, що останній місяць батько ходив лише на роботу, а публічні місця не відвідував. Їздив на своєму автомобілі. Дотримувався заходів безпеки на роботі та вдома. Змінював близько 20 масок за день.

Нагадаю, наприкінці червня від ускладнень, спричинених COVID-19, помер лікар-хірург Другої міської лікарні Олег Гайда. Медику було 52 роки. За кілька тижнів до цього від коронавірусу на Львівщині помер його брат – відомий військовий медик зі Львова Іван Гайда. Йому було 59 років.

 

  • Facebook
>