ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські спортсмени запевняють: до лав «тітушок» не вступають

 ...

       

Підняти руку на жінку або ж пенсіонера. Це до снаги «тітушкам». Термін походить від прізвища спортсмена Вадима Тітушка, який у травні напав на журналістку. Опісля «тітушками» почали називати молодиків спортивної зовнішності, які влаштовували провокації або ж просто нападали на беззахисних мітингувальників на Євромайдані. Чи багато серед черкасців «тітушок», дізнавалася наша Вікторія Хамаза.

 

18 травня. Центр Києва. Черговий політичний мітинг обернувся бійкою. Спортивні хлопці почали бити учасників заходу. Серед постраждалих опинилася й журналісти «5 каналу» Ольга Снісарчук та Владислав Соделя. У нападі вони звинуватили спортсмена Вадима Тітушка.

Опісля прізвище забіяки Вадима Тітушка міцно закріпилося в українському лексиконі. Нині його прізвищем називають усіх спортсменів, які відпрацьовують удари на звичайних мітингувальниках і влаштовують провокації. Особливо багато таких на столичному Євромайдані.

Пліч-о-пліч із «Беркутом» проти звичайних людей. «Тітушки» провокують мітингувальників на бійку. Здебільшого це хлопці у спортивній формі із закритим обличчям. Вони розпочинають бійки з учасниками акцій протесту, домагаючись виведення масових заходів за межі правового поля. Як виявилося, чимало «тітушок» і серед черкасців.

Такою поведінкою спортивних молодиків обурені не лише містяни, але й тренери провідних спортивних секцій. На думку багаторазового чемпіона світу з бойового самбо В’ячеслава Василенка, не можна ототожнювати «тітушок» із професійними спортсменами.

В’ячеслав Василенко, тренер спортивного клубу «Грізлі»: «Попрошу не плутати професійних спортсменів і просто людей, які тренуються для того, щоби когось ображати. Мої спортсмени, я за кожного можу відповісти, туди не йдуть і відхиляють усі пропозиції, не думають про це. Бо їхнє життя – спорт».

Тренер переконаний: на такі злодіяння черкаські спортсмени не здатні.

В’ячеслав Василенко, тренер спортивного клубу «Грізлі»: «Я можу відповісти і за своїх учнів, і за учнів нашої черкаської області всіх тренерів: Зубова, Мальованого та інших. Ці люди навіть не задумуються над тим, щоби йти на вулицю та когось бити, ображати й тому подібне».

Визначення поняття «тітушки» з’явилося вже й у «Вікіпедії». Інтернет-енциклопедія пише: «тітушки»– незаконні формування або бойові загони найманців спортивної статури, напівкримінальних елементів, гопників, які використовуються для залякування, побиття та розгону демонстрацій, для нападу на представників ЗМІ. У період Євромайдану збірне позначення найманих провокаторів і співробітників у цивільному владних силових структур».

  • Facebook
>