ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Чиновників Черкаської міськради підозрюють у мільйонних розкраданнях під час ремонту вулиць (ВІДЕО)

 ...

Понад півтора мільйона "навару" на бюджетних коштах. Чиновників Черкаської міськради підозрюють у мільйонних розкраданнях під час ремонту вулиць. Про це інформують у пресслужбі СБУ області. Оперативники встановили: до складу угруповання входили чотири посадовці міськради, зокрема, керівництво одного з департаментів, а також власник і директор комерційної структури. Схема була така: чиновники уклали угоду з будівельною компанією на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста на понад 18 із половиною мільйонів гривень. Ці кошти перераховували на спеціально створені фірми-конверти. Потім зловмисники перевели бюджетні кошти в готівку, уникнувши сплати податків.

Під час обшуків у службових кабінетах посадовців вилучили чорну бухгалтерію, фінансову та платіжну документацію. Кримінальне провадження відкрите за статтями "Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією" та "Зловживання владою та службовим становищем". Також п’ятьом фігурантам справи вже овідомили про підозру.

За інформацією видання "18000", у цій справі йдеться про тодішнього керівника департаменту ЖКК Сергія Танюка, який підписував акти виконаних робіт, першого заступника директора Олексія Шкіньова та директора товариства-учасника схеми Василя Колесниченка.

 

  • Facebook