ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Рік без "Кузьмича". У Черкасах вшанували пам’ять загиблого АТОвця (ВІДЕО)

 ...

Пам’яті героя. У Черкасах вшанували загиблого АТОвця. Доброволець "Азову" В’ячеслав Галва віддав життя за Новоазовськ минулого серпня. Досвідчений військовий навчав і оберігав молодих бійців, а себе – не вберіг. Поховали героїчного полковника у столиці. А в рідних Черкасах до перших роковин його смерті урочисто відкрили меморіальну дошку. Відтепер вона прикрашатиме стіну рідної школи "Кузьмича". А у клубі юних моряків з’явиться загін його пам’яті.

Анатолій Леонідович, батько: "У меня камень на серце. Потому что я ему сказал: Что ты сидиш? Иди защищай родину. Я не буду говорить, что он мне ответил. И он пошел защищать. И у меня, с одной стороны, камень на серце, что я отправил свого сына на смерть. С другой – я горд, что он не отсиживался нигде."

Олег Петренко, Народний депутат України: "Він був дуже талановитим вчителем, наставником. Для нас тоді такі інструктори, такого рівня, з такими знаннями, як В’ячеслав, як Кузьмич – це було щось, за що ми хватались. Слухали, дивились, виконували всі вправи…"

Валентина Москальчук, заступник директора колегіуму "Берегиня": "Це хлопчина, який з першого класу мріяв стати військовим. І закономірно, що він обрав цю важку, але закономірну професію – захисника вітчизни. Оля несправедлива до нашого героя. І несправедливо пішов він із життя. "

Теги: пам'ять
  • Facebook