ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські студенти влаштували «кодовий» бойкот в одному з місцевих супермаркетів (ВІДЕО)

 ...
      

Черкаські студенти влаштували «кодовий» бойкот в одному з місцевих супермаркетів. Сюди прийшли, аби закликати покупців і близько не підходити до полиць із російськими товарами. Чи дослухалися ті – знає Марія Гаврилян.

Черкаські студенти вирішили скоротити фінансування армії окупантів. Вірять: це можна зробити, якщо українці перестануть купувати російські товари. Для того організовують просвітницьку акцію.
Олександр Вовченко, організатор акції: «Зараз у «Сільпо» є російські товари, але там на етикетках написано, що це Чехія. Вони приховують, що це російські товари».
Як розпізнати російські товари на полицях – активісти демонструють своєрідно.
Підступитися до учасників акції покупці не можуть. Заважає щільний кордон із журналістів. Багато хто просто проходить повз. Найбільше флешмобом цікавиться служба охорони супермаркету.
Флешмоб триває всього кілька хвилин. Проте його організатори задоволені. Дехто з глядачів дійства головну ідею акції таки зрозумів.
Павло, житель м. Черкаси: «В данный момент стал обращать внимание. Стараюсь российские товары не покупать. Пиво российское уже не пью. «Дирол» не покупаю, хотя раньше его покупал».
Активісти на цій акції не зупиняться. Планують навідатися і в інші супермаркети міста.

  • Facebook