Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Демо-рахунок і його основні недоліки. Форекс

 ...

Демо-рахунок приносить трейдерам значну користь

Демо-рахунок приносить трейдерам значну користь, адже він дозволяє навчитися всім азам торгівлі, дізнатися на практиці про всі функціональні можливості та опції торговельних терміналів і т. д. Однак, незважаючи на всі плюси цього торгового рахунку, початківці зовсім забувають про недоліки, які несе в собі демо-рахунок.

Точніше кажучи, сам демо-рахунок у собі ніякої небезпеки не несе, як і реальний торгівельний рахунок. Основну небезпеку відіграє занадто тривала торгівля на цьому рахунку, адже коли трейдер починає торгувати на демо-аккаунті від брокера Admiral Markets, він не відчуває ніяких емоцій і не боїться втратити свої гроші, так як він не ризикує навіть одним доларом. Якщо йому цей процес сподобається, і він відмовиться від відкриття реального рахунку, у нього почне притуплятися почуття відповідальності, а всі свої торгові рішення він прийматиме не за сигналами своєї торговельної системи, а просто тому, що йому так захотілося. Тоді торгівля на ринку Форекс все більше почне нагадувати азартну гру в казино, де потрібно ставити на "червоне" чи "чорне", і або забирати прибуток, або втрачати всі гроші.

Якщо трейдер на демо-рахунку може так легко спустити суму в 1000 або 2000 віртуальних доларів, він не бачить необхідності бути уважним до своєї торгівлі і гранично зосередженим, але в реальній торгівлі йому це дуже знадобиться. Якщо ви не встановите стоп-наказ, торгуючи на демо-рахунку, а ринок розвернеться і піде в протилежну сторону, ви не втратите нічого. Якщо ж все це відбудеться на реальному рахунку, розмір ваших втрат може бути колосальним, і вас просто викине з ринку.

Ще одна небезпека – це надмірна впевненість трейдера у власних силах. Якщо він буде закривати більшу частину своїх операцій в плюс, це ще не означає, що на реальному рахунку його чекає той же успіх. Все питання полягає в тому, чи діє він в цей момент згідно своєї прибуткової торгової стратегії, або просто заключає угоди навмання, в надії на удачу. Вона, час від часу, може йому посміхатися, але в реальній торгівлі таке буває вкрай рідко, і необгрунтовані, невірні торгові рішення призведуть до провалу і втрати депозиту.

І звичайно ж, як би довго ви не торгували на демо-рахунку, ви ніколи не відчуєте "смак" реальних грошей та не отримаєте профіт, поки не перейдете на реальний торгівельний рахунок. Адже насправді, навіть закрита з мінімальним профітом угода принесе вам більше досвіду і впевненості у власних силах, ніж зароблені сотні тисяч "віртуальних" доларів. Ось чому так важливо не засиджуватися тривалий час на демо-аккаунті, як би вам не подобалася відсутність ризику втратити гроші та інші його очевидні переваги. Чим довше ви торгуєте на ньому, тим нижче ваші шанси перейти до справжньої торгівлі та почати заробляти реальні гроші. А хіба не з цієї причини ви стали трейдером?

  • Facebook