ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкаська МВК оголосила підсумки голосування

 ...
       

Черкасці обрали собі мером Сергія Одарича. За нього, як повідомляють у міськвиборчкомі, проголосували 36,5% виборців. Найближчі суперники чинного мера – висуванці від «Батьківщини» та «Партії Регіонів» - мають утричі менше симпатиків. Натомість партія влади перемогла на виборах до міськради за списками. Щоправда, від найближчого суперника – «Партії Вільних Демократів» - її відділяє трохи більше сотні голосів. Більше про результати виборів у Черкасах – у сюжеті далі.

 

Передвиборчу кампанію-2010 по праву охрестили сумішшю провокацій і популізму. Хоч тривала вона всього півтора місяця. Утім, температура змагань зашкалювала. Апетити політичних партій теж були неабиякі. Регіонали стверджували, що відхватять більшість у міській та обласній радах. Та ще й мера свого поставлять. «Батьківщина» розраховувала на підтримку симпатиків своєї лідерки. А вільні демократи – на оцінку виборцями їхньої роботи на місто. Чиї амбіції задовольнили виборці – стало відомо в п’ятницю вночі. Тоді міськвиборчком оголосив підсумки голосування.
Любов Здоровенко, заступник голови Черкаської міської виборчої комісії: «За Булатецького Миколу Івановича – 10 тис. 632. За Влізла Євгена Мироновича – 10 тис. 480. Одарича Сергія Олеговича – 31 тис. 812».
Це трійка лідерів у мерських перегонах. Беззаперечну перемогу в 36,5% здобув чинний мер Сергій Одарич. А от його однофамілець-конкурент посів сьоме місце. За виборчого двійника міського голови проголосували трохи більше тисячі семисот черкасців.

Любов Здоровенко, заступник голови Черкаської міської виборчої комісії: «Партія Регіонів» – 14 тис. 235, «Партія Вільних Демократів» - 14 тис. 129. ВО «Батьківщина» - 13 тис. 061».
До міської ради за списками пройшли по семеро депутатів від «Партії Вільних Демократів», «Партії Регіонів» та «Батьківщини». По два представники від партій «УДАР Віталія Кличка», «Екології і соціального захисту», а також КПУ. «Фронт змін» отримав три мандати. Натомість в одномандатних мажоритарних округах перемогу здобули семеро вільних демократів і стільки ж регіоналів. У «Батьківщини» на лавах тріумфаторів восьмеро партійців. По одному мажоритарнику у «Фронту змін», «КПУ», «СПУ» та «Партії промисловців і підприємців». Досі невідомі результати виборів по округах №9 та №18 через судові процеси. А по округах №10 та 12 буде повторне голосування. Найбільша інтрига цього політичного сезону: які партії утворять більшість у міськраді. Про своє бажання дружити з «Партією Вільних Демократів» уже заявили «Партія Регіонів» і «Батьківщина». Демократи поки що зайняли позицію нейтралітету.

  • Facebook