ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Жителі Христинівщини вийшли на земельний майдан (ВІДЕО)

 ...

Бій за землю. Жителі Христинівщини влаштували справжній земельний майдан. На ньому виборюють права на свої паї та гроші за їхню оренду. Подробиці у сюжеті далі.

 

Цілодобове чергування, блок-пости та навіть наметове містечко. Жителі села Росішки вже тиждень намагаються зупинити горе-підприємця. Розповідають: той більше року не платить селянам за оренду їхньої землі. До того ж, не перестає нею користуватись.

Марія Миронюк, активістка: "До нас сюди пригонили групіровку, якусь ми її не знаємо, що вони чергували тут з нами день і ніч, сім суток. Потом запалили там солому і цих що з нами сторожували вивезли звідси. Їх вивезли приїхали другі".

Сільський міні-майдан підтримує навіть очільниця Росішок – Галина Паламарчук. Адже, скаржиться, за останні роки діяльності оскандалене підприємство не принесло селу нічого, окрім розрухи.

Галина Паламарчук, голова сільської ради с. Росішки: "Навіть ці дороги які йдуть до нього не ремонтуються. Моя позиція хай розрахується з людьми і в селі, і в нього вдома, і в господарстві".

Сам же директор горе-підприємства камер уникає. Та й на роботі, кажуть селяни, вже більше тижня не з’являється.

Селяни на такі закиди не реагують. І запевняють: доки не отримають свої гроші та землі – не відступляться. 

  • Facebook