ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкаси на день стали центром морського триборства (ВІДЕО)

 ...

Близько двохсот спортсменів з багатьох областей зібрав чемпіонат України з морського триборства. Його вже традиційно проводили у Черкасах. І традиційно господарі не залишилися без медалей. А в командному заліку взагалі не мали рівних.

 

Черкаси вкотре стали місцем проведення чемпіонату України з морського триборства. А також всеукраїнських змагань з акватлону. Результати черкаських спортсменів можна вважати успішними. Особливо вдало вони виступили в командному заліку.

Сергій Каданцев, заслужений тренер України: "Очень приятно, что среди женщин, мужчин, старших юношей и девушек первые места заняли сборные команды Черкасской области".

В індивідуальній першості черкащани найкраще виступили в змаганнях жінок і старших дівчат. Вони зайняли увесь п’єдестал пошани. А переможницями стали Марія Великоцька та Ліза Хорошко.

Єлизавета Хорошко, чемпіонка України з морського триборства: "Я начала заниматься морским многоборьем в 10 лет. Пришла сюда из плаванья. Меня сюда привела мой тренер Лариса Вячеславовна. Она очень хороший тренер".

Господарі успішно виступили і в змаганнях старших юнаків. Тут першим був Станіслав Мединський. А ось серед чоловіків наш Микола Чалов задовольнився бронзою. Золото у спортсмена з Івано-Франківщини Кирила Григор’єва.

Кирило Григор’єв, чемпіон України з морського триборства: "Я сейчас выиграл эти соревнования, занял первое место. Морское многоборье – хороший вид спорта. Если бы не он, я бы не добился таких результатов".

А в акватлоні золоті медалі здобули наші Катерина Курочкіна, Олександр Скорина і Дарина Бережна. 

  • Facebook