ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Жителі Піонерської скаржаться, що живуть в катакомбах

 ...
      

Катакомби по Піонерській. Жителі вулиці скаржаться, що вже 20 років живуть, неначе в окопі. Всього на одному кварталі – від Благовісної до Ільїна – постійно лишають свої колеса автомобілі. Все через величезні вирви. Коли їх заливає дощем, квартал нагадує радше басейн, аніж дорогу. Місцеві жителі відзначають: її постійно перекопують. Але… не ремонтують і не асфальтують. Чому – дізнавалися наші кореспонденти.

 

Ця дорога згодилася б радше для автокросу, ніж для щоденної їзди. На те, що тут коли-небудь лежав асфальт, вказує лише маленька сіра смужка біля бордюру. Попри все, черкаські водії цей шлях не оминають. Сергій, водій: «Знав, кудою їду… Надіявся, що її вже зробили».

Анатолій, водій: «Тому що мені зручно, я ось живу тут. Мені об’їжджати 5 кварталів».

Олександр, водій: «Та я знаю, що тут така дорога. Але мені треба хліба взяти. Тому я тут їду». Коли точно на Піонерській з’явилися вирви, місцеві жителі не пам’ятають. Тамара Вікторівна каже, що рівну дорогу бачила тут ще за радянських часів.

Тамара Вікторівна, місцева жителька: «Последние 20 лет я уже не помню, чтоб была нормальна дорога. Особенно последнее время, это вообще ужасно».

Олександр, водій: «Оце вже триває більше року. А взагалі-то тут риють, розривають, а асфальтувати нема коли».

Олександр, водій: «5 лет, если не больше, она в таком состоянии. Подождите, это еще не осень. Осенью ее раскопают. Говорили, это отмывание денег. Как? Нужно вот сократить. По-любому надо здесь делать».

Утім найпроблематичніше перетинати Піонерську після дощів. Ями там заливає водою. Тому чимало водіїв жалкували про свій задум їхати навпростець.

Віктор, водій: «Бува, доводиться переїздити через цю вулицю. Як були дощі, то вскочив. Воно ж не видно, куди їхати. То я застряг, добре, що вона хоч не заглухла. А так би випливав звідти».

Аркадій Мусійович живе за 2 квартали від цієї горе-дороги. Чоловік згадує: узимку з цим шляхом взагалі «повний атас».

Аркадій, місцевий житель: «Її кожен рік рази по два ремонтують. Тут іде теплотраса. І оце копають, ремонтують. Це влітку, а то, бува, і взимку. Це ж проблема взагалі. Тут іде опалення».

Чиновники мерії підтверджують: вирви там утворилися через те, що служби, які замінювали комунікації, не відремонтували дорожнє покриття. Хоча за законом мають це робити. Уім у департаменті ЖКК запевнили: до кінця липня канави на Піонерській таки залатають.

Павло Карась, заступник міського голова м. Черкаси: «5,2 млн. грн… цих коштів однозначно не вистачить для проведення ямкового ремонту. Потрібно, як мінімум, 10 млн. Тому я звернувся до ради. 13 червня рада ще додатково 2 млн. передбачить на проведення ямкового ремонту».

  • Facebook