ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Один із кращих гітаристів країни живе в Черкасах

 ...
      

Один із кращих гітаристів країни живе в Черкасах. І йому всього 12 років. Гітару Марк Землянський почав освоювати ще з 5 років і вже встиг підкорити суддів міжнародного конкурсу-фестивалю гітарного мистецтва "ГітАс". У майбутньому юний віртуоз мріє стати ще одним музичним ректором. Як співає гітара в руках юного майстра – чули наші кореспонденти.

 

Саме цією енергійною та запальною композицією Марк і підкорив суддів міжнародного престижного конкурсу гітарного мистецтва. За це отримав гран-прі, а ще – унікальну гітару з палісандра. З цим інструментом Марк майже не розлучається. Зізнається: музика для нього – це і є життя.

Марк Землянський, гітарист: "Це – хобі, це для задоволення, майбутня професія, вчу різні твори великих композиторів, бувають і великі, а буває сторінка-дві".

Учитель хлопця у музичній школі навчає багатьох учнів, однак каже: Марк – особливий. Адже має вроджений хист до гітари.

Сергій Сіленко, викладач музичної школи № 2 м. Черкаси: "Є вроджений талант. У нього дуже хороший, майже абсолютний музичний слух, гарно розвинута пам’ять і фізично міцні руки".

А познайомився Марк із гітарою ще в 4 роки, згадують рідні віртуоза.

Вікторія Слюсаренко, тітка Марка: "Просив спочатку купити йому іграшкову гітару. Цілий рік просив маму, щоб вона відвела його до музичної школи. Ми казали, що ще маленький, там гітара більша за нього. Він казав: ні, відведіть, я хочу грати на гітарі!".

Техніку гри Марк удосконалює щодня по три години. І вже має своїх учнів.

Євген Калініченко, учень: "Завдяки тому, що він багато грає, старається, наполегливий дуже".

У майбутньому Марк мріє стати відомим музичним ректором і очолити столичну консерваторію. В решті хлопець – звичайна життєрадісна дитина. І ввечері залюбки міняє гітару на футбольний м’яч.

  • Facebook