Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах посилять консультації АТОвців (ВІДЕО)

 ...

У Черкасах створять Консультаційний центр допомоги АТОвцям. За таку ініціативу взялась черкаська територіальна організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність". Усе – через численні звернення самих бійців. "Порошенківці" клопотатимуть про захист прав воїнів. У цьому їм допоможуть юристи та нардепи. Детальніше – Ірина Малюкова.

 

Таке відеозвернення від бійців напередодні привезли з передової волонтери. Кажуть: щодня отримують до десятка звернень від демобілізованих.

Ігор Фесун, волонтер: "Разом ми це зробимо однозначно, тому що це люди, які проливали за нас із вами кров, які стоять на передку зараз, – і їм потрібно усім миром допомагати".

Для вирішення цього питання черкаська "Солідарність" створила Консультаційний центр допомоги. Тут, кажуть, дадуть відповіді на всі питання.

Василь Фурман, голова Черкаської територіальної організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" :"Ми знаємо також про те, що для того, щоб лише отримати посвідчення воїна АТО, наші українські реалії показують про те, що людям потрібно пройти там 7 кіл чиновницького пекла. І вже навіть самі ветерани говорять про те, що легше було взяти Донецьк, ніж отримати саме посвідчення".

Якщо консультації буде замало, планують залучити до допомоги юристів та нардепів від Черкащини. Ті таку ініціативу схвалюють.

Олег Петренко, народний депутат України:  "Самі учасники АТО потребують цієї допомоги: і ті, хто демобілізовані, і ті, хто зараз на фронті. У яких тут родичі мають певні пільги. І просто, починаючи з консультації, дізнатися про те, що вони їх мають, і потім уже якось допомагати, щоб їх отримати".

Свою діяльність Консультаційний центр уже розпочав. Отримати допомогу АТОвці можуть за телефоном "гарячої лінії": 562-562. 

  • Facebook