ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкасців закликають бойкотувати російські товари

 ...
      

Око за око. Російські товари – «в ігнор» у відповідь на заборону ввезення до країни-сусідки вітчизняних. Із таким закликом звернулися до жителів більш аніж 25-ти українських міст активісти громадського руху «Відсіч». Минулого тижня просвітницьку діяльність розпочали і в Черкасах. Волонтерів із листівками в середмісті зустріла наша Марія Гаврилян.

 

Зубаті матрьошки та російські валянки. Такими красномовними символами активісти громадського руху «Відсіч» привертають увагу черкасців до російсько-української проблеми.

Леся Хлипавка, активіст громадянського руху «Відсіч»: «Росія називає себе другом України, але газ ми купуємо в 10 разів дорожче, ніж німці чи поляки. Тому ми хочемо показати українській владі, що український народ не байдужий. Якщо дозволити Росії так зараз поводитися, то в подальшому це призведе до втрати робочих місць».

Охочі поширювати листівки знаходять один одного в соціальних мережах. У листівках і розмовах волонтери пропонують черкасцям відмовитися від купівлі російських товарів. На такі заклики містяни реагують по-різному.

Житель м. Черкаси: «Так, підтримую. Так і треба. А що робить?!».

Житель м. Черкаси: «Є наші продукти й багато інших, але ж люди обирають, що дешевше». Що прості люди можуть зробить? Нічого. Це все до влади. А влада на це все заплющує очі».

Житель м. Черкаси: «Я не скрываю, что русскоязычная. И за Россию – горой и всегда. Вы хотите в Европу за счет России, одной попой на двух стульях? Ничего у вас не получится, товарищи!».

  • Facebook