ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Пенсіонерка із Черкас стала відомим блогером (ВІДЕО)

 ...

Соціальні мережі, смартфон та власний ютуб-канал. Це будення не лише місцевої молоді, а й 60-річної черкащанки. Любов Крюк після виходу на пенсію не загубилася у домашніх справах, а навпаки – стала соціально активною. Відкрила власний канал в інтернеті та вже має більше 20 тисяч підписників. Про незвичну пенсіонерку - Яна Федоровська. 
 
Черкащанка Любов Крюк на камеру показує майстер-клас з виготовлення новорічних сніжинок. На заслужений відпочинок вона вийшла 5 років тому. Відтоді – опанувала нетипове для свого віку хобі. Пенсіонерка стала ютуб-блогером. Навіть прихід телебачення до її домівки не лишила без уваги. 
 
Свій ютуб-канал жінка відкрила за порадою дітей. Дві доньки живуть за кордоном. Аби з ними спілкуватися, Любов почала знімати відео. Потім – викладати його в Інтернет. Цим почала ще й гроші заробляти. На своїй сторінці має вже більше сотні публікацій, та головне – майже 20 тисяч підписників. Їх навчає куховарити, виготовляти ляльки, грошові дерева та багато іншого. 
 
Любов Крюк, ютуб-блогер: "Я хоч і вчителька за освітою, але мало працювала вчителькою. Більше масажистом в останні роки. Була за кордоном. Щось шукала, а чого сидіть? Я сьогодні вранці прокинулась і думаю, от що його таке цікаве зробить?"
 
Нещодавно Любов відкрила для себе нове захоплення – музику. Вона записалася на курси гри на гітарі. Жінка тільки освоює ази, тому зіграти на камеру соромиться. Проте після вмовлянь таки здається.
 
Не лише морально, а й на ділі її підтримує чоловік Олександр. Він теж має власний ютуб-канал. Тому, жартує, в мережі кохана жінка для нього – конкурент. 
 
Олександр, чоловік: "Найголовніше, мені є в кого вчитися. Аби, як усі бабусі, закутана, сиділа під під’їздом, лузала насіння, ви думаєте було б краще? Звичайно ні. Знаєте, навіть у собаки вік років 20, а ми вже живемо 40 років".
 
Кілька днів тому Любов прикупила собі сучасний гаджет – новенький смартфон. Каже: в телефоні ще повністю не розібралась, та вже заходить через нього до соціальних мереж. Проте, зізнається. трохи соромиться діставати його поруч з людьми її віку.
 
Любов Крюк, ютуб-блогер: "Стою, розмовляю з такою ж як я, думаю, чи виймати, чи не виймати, а мені його соромно вийняти. Він дзвонить і дзвонить. Я така витягую його. Вона на мене глянула, що я з смартфоном. І оце ж так трохи аж прес на голову".
 
Любов каже: планів у неї ще багато. Поки всіх не розкриває, підписників чекає в Інтернеті. Аби навчити їх багатьом корисним речам. Вже має відео до Нового року.
  • Facebook
>