ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Головна санітарна лікарка області звільнилася під тиском активістів

 ...

Звільнитися за власним бажанням через пособництво Тулубу. Із такою вимогою до головного санітарного лікаря області прийшли черкаські активісти. Віру Чиж представники Координаційної ради сил Майдану звинувачують передусім у тому, що вона забороняла зимові мітинги у середмісті. Мовляв, тоді у Черкасах була у розпалі епідемія грипу. 
 
Іван Кієнко, представник Координаційної ради сил Майдану: "Після вашого призначення в Черкаську область з прихильності колишнього губернатора Тулуба. Ви готові були виконувати будь-які його доручення, не зважаючи на закон і присягу держслужбовця. Особливо нас обурив ваш "внесок" у справу боротьби влади з громадськістю, яка відстоювала свої права під час Революції Гідності". 
Віра Чиж, головний державний санітарний лікар області: "На скільки я знаю, вчора був підписаний закон про люстрацію. Я готова її пройти. Я не тримаюся за посаду. Якщо моє керівництво, якщо я напишу заяву, вони приймуть таке рішення – нема питань.
Зрештою під тиском активістів чиновниця таки написала заяву на звільнення. У подальших коментарях нашим журналістам відмовила. У своєму кабінеті зачинилася із працівниками міліції. Ті ж приїхали, бо отримали повідомлення про захоплення приміщення.
  • Facebook