ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

На одній із черкаських вулиць – гірські схили замість асфальту (ВІДЕО)

 ...

На одній з черкаських вулиць замість асфальту – ледь не гірські схили. Щоправда, штучно створені. Жителям провулку Матросова побіля будинків мали осколом закидати метрові ями. Які роками "муляли" містянам. Матеріал завезли. А от розкидати – забули.  І так вже три місяці, говорить Яна Федоровська.
 
Любов Шевченко показує першопричини теперішніх оскольних кучугур. Переповідає: через великі ями страждали десятки років. Терпець урвався, пішли до депутата. Той влітку проблему пообіцяв вирішили. 
 
Любов Шевченко, жителька м. Черкаси: "Сказав три дні. Я вам завезу оскіл, укатаємо. І буде дорога. Пройшло три місяці, ми до нього телефонуємо, а він каже, що весь час фреза поломана" 
 
Грейдером розрівняв дорогу. Потому завезли оскіл, але розкидати його забули. І тепер посеред вулиці видніються ось такі гори. Через них, жаліються місцеві, і пішо пройти складно. А машиною – і поготів.
 
Маргарита Матвєєва, жителька м. Черкаси: "В нас одні старенькі, бабусі. І нікому ми не потрібні. А сміттєвоз лається. Вони заїжджають, на кінець тепер возять наші баки. Все незручно. Але ми весь час чекаємо, впевнені, що нам щось зроблять"
 
Ірина Ольхова, жителька м. Черкаси: " У мене ось дві бабусі живуть, позавчора було погано, ми ж не могли викликати "швидку". Кажу: давайте до ранку побудемо. Але вони ж не можуть проїхати, ви ж бачите"
 
За те, що робітники мешканців покинули, останні винять депутата. Мовляв, той уже не висувається по їхньому округу, тому і справу до кінця не довів. 
 
Любов Шевченко, жителька м. Черкаси: "Каже, найміть алкоголіків, хай вони тоненьким шаром оце розкидають, а зверху ми хорошим осколом. А як його можна розкидати тоненько, якщо там такі шматки?"
 
Депутат по округу говорить:  все організував власним коштом. І про свої мешканців не забув. А роботи, мовляв, відтерміновують комунальники. Говорить: людям і самим можна скооперуватися. 
 
Петро Чернявський, депутат міської ради: "По великому рахунку, вони самі можуть з лопатами і розрівняти, що завезли. Бо я найму людей, вони те ж саме будуть це робити. Депутат же не розпоряджається ресурсами, не командує комунальними підприємцями, а може лише на них повпливати. Я що можу, то роблю. Якщо на цьому тижні не встигнемо, можливо, на наступному. Якщо я пообіцяв це зробити, я доведу це до кінця"
 
Та ці обіцянки пані Любов чує не вперше. Тому і віри їм не йме. 
  • Facebook
>