ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкащина знову у смутку

 ...

Черкащина у смутку. Сьогодні в Оршанці прощалися із капітаном Сергієм Лифарем. Він родом зі Шполянщини. Після армії вирішив присвятити життя військовій справі. У 1989 році закінчив школу прапорщиків. Опісля пішов служити старшиною на прикордонних заставах Забайкалля та України. За 5 років закінчив екстерном Інститут Прикордонних військ України. 2008-ого Сергій Лифар звільнений у запас. Але коли 13 червня цього року капітана знову призвали на військову службу – пішов, не вагаючись. Чоловікові було всього 45 років. Зі Сходу його не дочекалися старенька мати, дружина та двоє дітей.
Ігор Павлов, в.о. начальника Оршанецього навчального центру Державної прикордонної служби України: "Як справжній патріот, він не міг стояти осторонь. Він пішов добровольцем і знову одягнув однострій прикордонника. Вже після виконаного завдання, під час повернення назад, ворожий обстріл забрав життя нашого товариша". 
 
Разом із Сергієм Лифарем від куль терористів загинули ще троє зовсім юних курсантів. 21-річні Олександр Заєць і Микола Антипов і на два роки молодший Сергій Бойко. Їх так само оплакують в Оршанці, хоч вони й не черкащани. Та всі вчилися прикордонній справі тут. Спільне завдання виконували і на Сході, охороняючи державні межі у складі територіального угрупування "Кордон". Згадаємо їх у хвилині мовчання.
 
Олександр Заєць 
курсант Навчального центру Державної прикордонної служби України.
21 рік
 
Микола Антипов
курсант Навчального центру Державної прикордонної служби України.
21 рік
 
Сергій Бойко
курсант Навчального центру Державної прикордонної служби України
19 років
Теги: АТО
  • Facebook