ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські обранці розповіли, що даруватимуть до Дня закоханих (ВІДЕО)

 ...

Вони своїм коханим романтичні подорожі, а навзамін – нічого. У межах циклу "Депутати теж люди" ВІККівці випитали в міських обранців їхні таємниці Валентинових дарунків. Також дізнавалися, скільки слуги народу витрачають на родинні приємності. Про подарунки від депутатів і для них - в сюжеті Ірини Малюкової.

 

Ірина Малюкова, кореспондент: "Черкасці вже активно закуповують валентинки, аби порадувати рідних у День закоханих. Що закуповують черкаські депутати для своїх коханих, запитаємо у них".

Серйозні й скандальні в раді. Удома вершителі долі міста, виявляється, романтики.

На день Святого Валентина "УКРОПівець" Руслан Зоря щороку радує свою дружину традиційними листівками у формі серця.

Руслан Зоря, депутат міськради депутат міськради (ПП "УОП-УКРОП"): "Більш коштовні – це вже на День народження, 8ме березня. А валентинка – це просто треба приділити увагу".

А на взамін, від дружини, любить отримувати більш брутальні, чоловічі дарунки.

Руслан Зоря, депутат міськради (ПП "УОП-УКРОП"): "Із останніх подарунків… Мені подарували колун. Це така сокира, якою колють дрова".

Подарунок для "своєї валентини" "вільнодемократівець" Тарас Коломієць обрав заздалегідь.

Тарас Коломієць, депутат міськради ("Партія вільних демократів"): "Вона любить сумки. То сумку, напевно, і подарую".

Депутат зізнається: на дарунки не скупиться, але й надто дорогі не купує.

Тарас Коломієць, депутат міськради ("Партія вільних демократів"): "Ми купуємо такі подарунки, які можемо собі дозволити".

Проте скільки саме - не називає. Але дружина йому матеріальною взаємністю не відповідає. Натомість, каже, кохана вже презентувала йому дарунки набагато цінніші.

Тарас Коломієць, депутат міськради ("Партія вільних демократів"): "Вона мені подарувала двох дітей чудових. Це найголовніший для мене подарунок".

"Порошенківець" Олександр Савенко зізнається: дружині завжди дарує те, що вона сама замовляє. Цьогоріч для своєї коханої жінки він вибрав особливий дарунок – у Валентинів день повезе її в романтичну міні-подорож.

Олександр Савенко, депутат міськради ("БПП-Солідарність"): "Цього року я планую поїхати у Львів. У мене ще 15го лютого День народження. Думаю там провести ці святкові дні".

На дарунки, каже обранець, витрачає помірно. Точніше, "у межах дозволеного". Та от навзамін депутат від дружини не отримує нічого.

Олександр Савенко, депутат міськради ("БПП-Солідарність"): "Чесно, і не пам’ятаю, щоб вона щось і дарувала. Завжди я щось дарую".

А от "свободівець" Ярослав Нищик День закоханих і зовсім не святкує.

Ярослав Нищик, депутат міськради (ВО "Свобода"): "У школі, у якій я навчався, це відзначали. Були якісь там "валентинки", шукали пари. Але не закріпилося. Жодних емоцій це свято не викликає".

Натомість у житті, виявляється, чи не найромантичнішим черкаським депутатом.

Ярослав Нищик, депутат міськради (ВО "Свобода"): "У нас кожен день – День закоханих".

Коштовностей обранець не дарує, проте букети для дружини – у нього в основному списку покупок.

Ярослав Нищик, депутат міськради (ВО "Свобода"): Вартісні подарунки не часто, але квіти в нас часто".

  • Facebook