ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Сходи навпроти зупинки "Черемушки" непідйомні для містян

 ...

Маршруткою – дорого, пішки – небезпечно. Сходи, що навпроти зупинки "Черемушки", непідйомні для містян. Узимку, кажуть митничани, кожне сходження – як випробування. За ремонт аварійних східців владці взялися ще минулого літа. Та закінчити його забракло коштів. Про майбутнє травмонебезпечного підйому дізнавалася Ірина Малюкова.

 

Людмила Федорівна з десяток років займалася гірським туризмом. Жінка підкорювала Карпати та гори Уралу. Та ці сходи, каже, без страховки не здолає.

Людмила Пріхно, місцева жителька: "У мене немає просто слів, щоб все це описати. Ось тут, дивіться, провалля. Внизу каміння. Ніякої огорожі немає. Оцей дрин і мотузка – це вся огорожа. Як іти поночі, людина, яка не знає, по якій стороні тут іти, вона може просто тут убитися"

За ремонт цього підйому взялися ще минулого літа. Та в міській скарбниці забракло коштів. Як скінчилося фінансування – підрядник припинив і роботи.

Галина Бех, місцева жителька: "Ви бачите, що тут робиться. Тут якщо дощ пройшов, води повно. Вони зробили якусь канаву. Вилізти не можна по східцях. Старій людині неможливо пройти. Я дзвонила до них, а він каже: "Обходьте біля "Казки".

До найближчих сходів кількасот метрів. Узимку здолати їх пенсіонерам не легше, ніж аварійний підйом. Владці обіцяють полагодити його найближчим часом.

Артур Савін, директор департаменту архітектури та містобудування: "Зараз департаменту дано доручення ті сходи, які зараз викликають такі нарікання мешканців, довести хоча б до експлуатаційного стану. А саме закріпити поручні, зробити підсипку в основі сходів, щоб до приходу сприятливих погодних умов, коли підприємство зможе продовжити роботи, було зручно цими сходами користуватися".

Закінчення ремонту потягне з міського бюджету до 40 тисяч гривень. Ще 36 – заборгували підряднику за вже виконану роботу. Пані Людмила сподівається, що владці знайдуть кошти до того, як хтось травмується на цих сходах. 

  • Facebook