Невигадані історії: Василь Шкляр

 ...

          

Дата виходу

Час виходу

вівторок

20:20

неділя

18:20

ВАСИЛЬ ШКЛЯР - відомий сучасний письменник. Його називають «батьком українського бестселера». Відмовившись від Шевченківської премії, став національним героєм. Українці зібрали автору народну премію. Його роман «Чорний ворон» викликав резонанс в суспільстві. Тепер Василь Шкляр мріє про створення одноіменної кінострічки. Одружений. У жінках найбільше цінує вірність та чуттєвість. Любить рибалити у рідному селі.


Його аудиторія – національно свідомі чолов’яги та романтично налаштовані студентки. Цього разу в Черкаси Василь приїхав і до одних – і до інших. Зранку в університетській аудиторії зібрав молодь. В університеті, 2 роки тому Шкляр представляв інтелігенції своє «літературне дитя»- національно – патріотичний роман « Чорний ворон».
Юлія Волинець, викладач університету: «Він мені запам’ятався, як справжній козарлюга, з вусами і гарним голосом»
Тепер вже прославлений автор розповідає, як твір змінив його життя.
Василь Пахаренко, письменник: «Роман зробив з нього героя».

Василь Шкляр писав Чорного ворона не один рік. Автор працював виважено і сумлінно. Щоб бути правдивим, довелося зануритися в архіви
Валентина, дружина: «Часом кажуть, Шкляр – повільний. Я впевнена – працьовитий. В Коктебелі сідав і писав, всі ці муки».
Всі старання – не даремно.
Василь Шкляр, письменник: «Я сказав, що напишу про цих хлопців, і це буде книга мого життя». 
 

Свої пропозиції щодо програми «Невигадані історії» ви можете запропонувати її автору Юлії Кропиві  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

 

 

 

  • Facebook