Країнка-Цікавинка: знайомимося з роботами

 ...

 

 

Сьогодні роботи вже давно укорінилися у нашому житті: вони будують автомобілі, досліджують інші планети, добувають нафту. Виробництво роботів розвивається постійно.
У світі винайшли Робота-гуманоїда ASIMO.  Зріст у нього - 130 сантиметрів і вага - 54 кілограми. Він схожий на маленького астронавта, який несе рюкзак. АСІМО уміє ходити на двох ногах, копіюючи людську ходу зі швидкістю 6 км/годину.

      

Дата виходу

Час виходу

четвер

20:05

субота

08:15

Робот - автоматичний пристрій з дією, яка часткова або повністю замінює людину при виконанні робіт в небезпечних для життя умовах або просто допомагає зробити життя людини зручнішим. Роботом може керувати оператор, або він може працювати за заздалегідь складеною програмою. Використання роботів дозволяє полегшити або зовсім замінити людську працю на виробництві,  будівництві, при рутинній роботі, при роботі з важкими вантажами, шкідливими матеріалами, а також в інших важких або небезпечних для людини умовах. Слово «робот» вигадали чеський письменник КарелЧапек і його брат Йозеф. Вперше це слово було використане у п'єсі Чапека у 1920 році.
Відомо також, що креслення людиноподібного робота було зроблене ще Леонардо да Вінчі близько 1495 року. Його записи містили детальні креслення механічного лицаря, здатного сидіти, розсувати руки, рухати головою і відкривати забрало. З початку 18 століття в пресі почали з'являтися повідомлення про машини з «ознаками розуму», проте в більшості випадків це було шахрайство. Усередині механізмів ховалися живі люди або дресировані тварини.

 

Свої пропозиції щодо програми «Країнка-Цікавинка» ви можете запропонувати її автору та ведучій  Гнєушевій Євгенії  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

 

      

Танцюють у нашій казкові країні усі!!! А найкраще танцюють ті, хто займається у танцювальному колективі «Вікторія»! Адже це – колектив із переможним ім’ям! Малята, згадаймо усі стилі танців, які ми вже вивчили разом із цими талановитими танцівниками. Дивіться далі танок, який поєднав усі популярні стилі танців в один. Ми його підгледіли на звітному концерті «Вікторії»!

  • Facebook