Країнка-Цікавинка: прикрашаємо ялинку

 ...

Прикрашаємо ялинку

Перша скляна ялинкова куля була видута у Саксонії у 16 столітті. Масово виробляти ялинкові іграшки почали тільки в середині минулого столітті. Майстри видували іграшки зі скла, вирізували з картону дзвіночки, серденька, фігурки птахів і звірів, а потім - розфарбовували.
Незнайко: А я б на ялинку повісив би щось таке цікавіше, аніж звичайні зайчики та кульки.
Ведуча: А чому б не спробувати? Нас ніхто не обмежує у фантазії! Почнемо із найпростішого. Зі сніжинок. А їх можна зробити – дуже цікавими! Озбройтеся різноманітним папером, ножицями і терпінням. ПОЇХАЛИ!!!
А ще із сніжинок можна робити чудові гірлянди: білі, сині і блакитні, а хочете — різнокольорові! Чудово виглядають сніжинки з фольги і блискучого паперу, щільно нанизані на нитку.
Якщо у вас удома є непотрібні компакт-диски, ви можете наклеїти з одного боку (того, де зазвичай пишуть назву) на диск кольоровий папір, між папером та диском заклеїти ниточку-петельку, а за петельку чіпляти на ялинку. Потім - диво: вимикаєте світло та направляєте ліхтарик чи свічку на диск і він відблискує усіма кольорами веселки!
Є ще поради і для дорослих. Можна у старі диски вдихнути нове життя. Мамусі і татусі, беремо ножиці, нагріваємо їх на вогні, вирізаємо фігурки, обробляє краї пилкою. Діти, пам'ятайте, це можуть робити тільки дорослі, адже робота з вогнем може бути небезпечною!

      

Дата виходу

Час виходу

субота

08:20

неділя

13:15

Ось така вона - цьогорічна святкова ялинка. Утім, це лише одна з багатьох ялинок казкової країни. Побільшало 2009 року і новорічних прикрас. Місто казок цього року до свята прибрали удвічі яскравіше. Утім, це не усі подарунки, які приготував дід Мороз для малюків. Запалити вогні на головній лісовій красуні приїхали цього року дуже поважні гості – десятки дідів Морозів з різних куточків світу.

Цьогоріч казкова ялинка прикрашена світлодіодними гірляндами, які миготять та переливаються, створюючи святковий настрій, цілодобово. Склали головну ялинку зі ста вісімдесяти чотирьох маленьких. Її висота складає аж 24 метри! 
Святкового дня ожило й казкове містечко із яскравих світлодіодних оленів, зайчиків та героїв наших улюблених мультфільмів. 
А на маленьких черкащан, які завітали на відкриття ялинки, чекали цікаві ігрові та конкурсні програми. Не забула привітати дітлахів зі святом відкриття ялинки і програма «Країнка-цікавинка». Ми влаштували для дітей – цікаву зимову вікторину із загадками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Свої пропозиції щодо програми «Країнка-Цікавинка» ви можете запропонувати її автору та ведучій  Гнєушевій Євгенії  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

 

 

  • Facebook
>