Країнка-Цікавинка: вчимося танцювати хаус

 ...

 

 

Бородата агава

Найцікавішим представником роду агав є бородата ящірка (Amphibolurus barbatus), яка може сягати у довжину 60 см. Назва її походить від численних, розташованих поперек горла та по боках голови пласких витягнутих шипів, що віддалено нагадують підстрижену тверду бороду. Ця подібність особливо збільшується при роздуванні горла й сильному випинанні горлової складки. Довгі гострі й трохи вигнуті шипи, що нагадують колючки шипшини, розташовані у кілька рядів на боках. Зверху бородата ящірка зеленувато-маслинового, блакитнуватого або жовтуватого кольору, що міняється залежно від емоційного стану тварини. При сильному переляку або пораненні ящірка помітно світлішає, причому ноги її стають ясно-жовтими або жовтогарячими.
Їжу бородатої ящірки становлять комахи й дрібні хребетні тварини, поряд з якими охоче споживаються квіти й соковиті плоди диких рослин. Самка відкладає від 9 до 24 великих яєць в глибокій норі, яку викопує. Молодь вилуплюється через 3-3,5 місяці.

      

Дата виходу

Час виходу

четвер

20:05

субота

08:15

Хаус

Хаус (house) ось уже кілька років залишається одним з наймодніших танцювальних течій. Хоча ноги у нього ростуть ще з 70-80-х років, коли американські діджеї змішували популярне тоді диско з електронним бітом, а молодь, "зависали" нічних клубів, танцювали під цей неймовірний коктейль, самі того не знаючи, створювали новий стиль.

Основу його складає джекінг (jacking), такі собі повільно-швидкі рухи тіла, хвиля, утворена всім тілом, пропущена через шию, спину, поперек і частину бедер. Назва пішла від улюбленої іграшки, в Штатах, коли при натисканні кнопки на коробці з неї на пружинці вилітає голова клоуна, і починає розгойдуватися вгору-вниз в різні сторони. Два інші напрямки танцю хаус - це лофтінг, який виконується не під мелодію музики, а під її біт, і футворк, рух ніг, що з'явилося в сучасних танцях завдяки африканським народним танцями, чечітці і джазу. На все це накладаються запальні латинські і бразильські танці, степ, модерн, а за бажанням і брейк-данс і навіть диско!

 

Свої пропозиції щодо програми «Країнка-Цікавинка» ви можете запропонувати її автору та ведучій  Гнєушевій Євгенії  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

 

 

  • Facebook