Країнка-Цікавинка: історія новорічної ялинки

 ...

      

Дата виходу

Час виходу

субота

08:20

неділя

13:15

 

Про Різдвяну ялинку існує безліч легенд. Згідно з найпопулярнішою з них, одного разу ватажок німецької Реформації Мартін Лютер у ясний і морозний святвечір ішов додому через ліс. Раптом він звернув увагу на ялинку, крізь лапи якої красиво сяяли зірки. Це справило на Лютера таке велике враження, що вдома він поставив ялинку для своєї сім'ї і прикріпив до її гілочок свічки. Вогники свічок нагадували йому зірки на небі.

Першими новорічну ялинку придумали гуни: ялинка у них вважалася священним деревом. Цю традицію, якій уже більше 5 000 років, гуни принесли в Європу.
Різноманітними іграшками прикрашалися в середньовічній Німеччині не тільки ялинки, але і сосни, гілки вишневих дерев і буків.
Ось і ще цікавинка! Усі ми звикли до того, що на Новий Рік в кожній квартирі з'являється традиційна ялиночка. Але бувають і зовсім нестандартні ялинки. Не вірите? Тоді дивіться!

 

Свої пропозиції щодо програми «Країнка-Цікавинка» ви можете запропонувати її автору та ведучій  Гнєушевій Євгенії  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

 

 

 

 

 

 

  • Facebook
>