Черкаси – твій дім: презентація концерту НАТАНІКИ

 ...

        

Дата виходу

Час виходу

неділя

18:50

понеділок (повтор)

19:25

 

Рідне місто – дім кожного з його жителів. Аби жити в цьому домі було комфортно та цікаво, необхідно дбати не лише про чистоту вулиць, а й чистоту душ і помислів людських.
У Черкасах концертів не бракує, ось тільки можливості відвідувати їх у місцевих почасти немає. Квитки на популярних артистів нині задоволення – не з дешевих.
Новий проект ГО «Черкаси – твій дім» подарує черкасцям нагоду побувати на концертах за символічну ціну або безкоштовно. 30 березня в обласній філармонії вперше виступатиме відома українська співачка НАТАНІКА.
Петро Чернявський, голова ЧГО «Черкаси – твій дім»: «Це проект ГО, благодійний, який відбудеться в обласній філармонії. Перший концерт познайомить черкасців із талановитою співачкою НАТАНІКОЮ.
Петро Чернявський, голова ЧГО «Черкаси – твій дім»: «Що означає благодійний? Ми 200 квитків передамо інтелігенції, оскільки це найбідніший прошарок населення, який не завжди може дозволити собі відвідування подібних заходів. Після концерту ми вручимо гроші тим організаціям і закладам, які цього потребують».

У рамках нового проекту концерти організовуватимуть щомісяця.
Петро Чернявський, голова ЧГО «Черкаси – твій дім»: «Ідея в мене виникла давно, але викристалізувалася, коли почув НАТАНІКУ, побував на її концерті».
НАТАНІКА, співачка: «Мій сольний концерт у Черкасах відбудеться вперше. Я щаслива, що відбудеться це в рамках благодійного заходу, адже для мене допомога іншим завжди була пріоритетною... Сподіваюся, інші артисти підтримають ініціативу Петра Чернявського».
У Черкасах НАТАНІКА співатиме ліричні пісні, написані нею, а також відомими композиторами.
НАТАНІКА, співачка: «Зараз чимало людей говорять про те, що немає хорошої музики, немає змісту текстів. Я хочу запевнити: є, приходьте на мої концерти, де почуєте ліричні пісні не для ніг, а для душі та розуму. Доля зводить мене з хорошими людьми. Я хочу подякувати Петру за його проект. Сподіваюся, що наша співпраця буде плідною. Спасибі тобі за твої справи…»

 

Свої пропозиції щодо програми «Черкаси - твій дім» ви можете запропонувати її редактору Юлії Кропиві або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

  • Facebook
>