Черкаси – твій дім: концерт НАТАНІКИ

 ...

        

Дата виходу

Час виходу

неділя

18:50

понеділок (повтор)

19:25

 

Спів для душі лунав у Черкасах. 30 березня в обласній філармонії відбувся благодійний концерт київської співачки Натаніки. Виступ артистки став першим заходом проекту, започаткованого ГО «Твій дім – Черкаси».
Він передбачатиме організацію концертів для духовного та культурного збагачення черкасців. Голова організації Петро Чернявський обіцяє щомісяця запрошувати до міста цікавих виконавців. Відкрити проект він вирішив сольним концертом Натаніки. І ось чому…
Частину квитків на концерт реалізували за символічною ціною, 200 – поширили як запрошення творчій інтелігенції. Організатори хотіли, аби люди відчули , що рідне місто – дім кожного з них.
За квитки організатори виручили 12 тисяч гривень. Послухати Натаніку та зробити свій внесок у благородну справу вирішили чимало містян. Першою на сцені з’явилася черкаська співачка Жанна Котенко. Після «розігріву», глядачі нарешті познайомилися з творчістю Натаніки.

Для черкасців вона підготувала багатий репертуар. Це ліричні і веселі пісні російською та українською мовами, написані самою виконавицею та відомими композиторами. Серед них Олександр Тищенко. Натаніка пишається дружбою та спільною творчістю з відомим співаком та поетом.
Концерт співачки доповнив також виступ Каті Савчук. Натаніка помітила дівчинку на одному з дитячих конкурсів, де була членом журі.
Порадував черкасців своїм співом і полтавчанин, друг співачки Ігор Миргородський.
Натаніка і компанія розважали публіку більше двох з половиною годин. По завершенні концерту організатор заходу Петро Чернявський частину виручених коштів передав обласному притулку для дітей «Теплий дім» та центру реабілітації онкозалежних БФ-у «Аврора».
Загалом від концерту і артисти, і глядачі отримали задоволення
Натаніка полюбила черкаську публіку і обіцяла приїхати ще.

 

Свої пропозиції щодо програми «Черкаси - твій дім» ви можете запропонувати її редактору Юлії Кропиві або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

  • Facebook
>