Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Компенсація вартості авіарейсу – лайфхак мандрівникам від банкірів

 ...

Додаткова послуга до авіаквитка – "Компенсація вартості авіарейсу" застрахує черкаських мандрівників від авіаускладнень. Послуга дозволяє при затримці або скасуванні рейсу отримати грошову винагороду.

"Унікальність послуги в тому, що клієнту не потрібно надавати в страхову компанію для виплати ніяких документів, компанія самостійно on-line отримує дані від аеропорту,– розповідає керівник напрямку масових платежів ПриватБаку в Черкаській області Володимир Добровольский. – Страхова компанія on-line відстежує ситуацію з кожним авіарейсом. Якщо з рейсом виникне проблема - страхова компанія тут же приймає рішення. Виплата відшкодування на картку клієнта протягом 1 робочого дня".

Підключити послугу "Компенсація вартості рейсу" можна автоматично після покупки квитка на сайті bilet.pb.ua, в Приват24 або ж у будь-якомі відділенні ПриваБанку. Якщо в момент покупки квитка – ви не змогли підключити послугу, можете це зробити з Архіву квитків. Підключити послугу можна за 48 годин до часу вильоту.

Страховим випадком за послугою "Компенсація вартості рейсу"вважається:

– затримка рейсу від 2 до 7-ми годин (компенсація 50% вартості квитка);

– затримка рейсу більше 7-ми годин (компенсація 80% вартості квитка);

– скасування рейсу (компенсація 100% вартості квитка).

При настанні страхового випадку за послугою "Компенсація вартості рейсу" клієнту нічого робити не потрібно. Страхова компанія самостійно on-line відстежує ситуацію з кожним авіарейсом. Якщо з рейсом виникне проблема - страхова компанія тут же приймає рішення. Якщо буде необхідна додаткова інформація страхова компанія зв'яжеться з клієнтом.

При настанні страхового випадку виплату отримає клієнт, який купував квиток, так як він є Страхувальником за договором. Виплата буде зарахована на карту, з якої надходила оплата.

 

  • Facebook