Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

До 200 купюр у пачці: універсальним обладнанням підсилили два черкаські відділення ПриватБанку (ВІДЕО)

 ...

Приймати та видавати купюри пачками – відтепер не проблема. Черкасці отримали можливість поповнювати фінансові рахунки готівкою до 200 купюр одразу. Універсальним обладнанням напередодні підсилили два черкаські відділення ПриватБанку.

Роман Тихонов, керівник напряму Розвитку банкоматної та термінальної мереж Черкаської філії ПриватБанку:

"Ми встановили два таких банкомата типу ресайклінг в двох черкаських відділеннях за адресою Байди Вишневецького, 40 та Шевченка, 207. Цей пристрій поєднує функціонально і банкомат, і термінал. Готівку у цей пристрій можливо вносити пачкою до 200 купюр. Єдина умова: номінал купюр повинен становити не менше ніж 50 гривень".

Банкомат із функцією кеш-ресайклінгу – це універсальний пристрій, який виконує функції цілодобового міні-відділення. Апарат здійснює автоматизовані прийом і видачу готівкових коштів з використанням банківських карт за системою замкненого циклу обігу готівки. Фахівці наголошують: грошові кошти надходять на картку миттєво, і ними одразу ж можна скористатися для здійснення безготівкового платежу, поповнення депозиту або погашення кредиту.

Роман Тихонов, керівник напряму Розвитку банкоматної та термінальної мереж Черкаської філії ПриватБанку:

"Авторизуватися у цьому пристрої можливо за рахунок банківської картки. У майбутньому буде допрацьована можливість авторизуватися і по мобільному телефону, і навіть з функцією Face ID".

Мовляв, такі пристрої зручні для клієнтів, які поповнюють картки на великі суми, або ж щодня вносять виручку на рахунок. Серед таких і черкаський підприємець Олександр. Дізнавшися про таку новацію, не вагаючись, вирішив скористатися нововведенням. Опісля – вносимо пачку коштів до пристрою. Ресайклінг-банкомат стрімко опрацьовує операцію та зараховує готівку на вказаний рахунок. Пан Олександр у захваті від новинки. Наголошує на значній економії часу клієнтів.

Олександр Заволокін, житель м. Черкаси:

"Дуже зручно. Я так вважаю, що не буде черг, як раніше. Одразу пачку вніс і все на карточці. Більше б таких у місто, щоб не тільки сюди їздить. Було б зручно".

І ще більші зручності таки обіцяють працівники ПриватБанку. Мовляв, планують оснастити відділення усієї області ресайклінг-банкоматами. Усе – задля комфорту черкащан.

Роман Тихонов, керівник напряму Розвитку банкоматної та термінальної мереж Черкаської філії ПриватБанку:

"У цьому році ми почали масово запроваджувати встановлення таких ресайкл-банкоматів. До кінця цього року ми плануємо встановити іще 18 таких банкоматів у м. Черкаси та області".

 

  • Facebook