Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Урожай" допоміг черкаським правоохоронцям, що брали участь в АТО, отримати сертифікати на земельні ділянки (ВІДЕО)

 ...

Близько тридцяти черкаських правоохоронців отримали сертифікати на володіння земельними ділянками. Документи вручили діючим поліцейським та пенсіонерам служби, які брали участь у бойових діях на Сході країни. На заході, що відбувся у приміщенні головного управлінні поліції в Черкаській області розповіли: такій події передувало більше року роботи. З проханням надати посильну допомогу та розглянути клопотання про надання земельних ділянок профспілки звертались до аграрних організацій області.

Наталія Степура, провідний фахівець Черкаської обл. профспілкової організації: "Питання було погоджено однією з перших організацій, яка прийшла на допомогу – це ТОВ "НВФ "Урожай", за допомогою якого сьогодні й отримують працівники документи на  земельні ділянки".

Вручення перших витягів на право володіння землею називають першими кроками в цьому напрямку. Адже загалом по області таке право мають більше 700 теперішніх та колишніх правоохоронців, що служили в зоні АТО. На Донбасі деякі з них в сукупності провели по півроку чи навіть рік. Буквально днями із зони антитерористичної операції повернувся зведений загін черкаських поліцейських.

Олег Васецький, директор ТОВ "НВФ "УРОЖАЙ": "Люди, які в критичний для країни час взяли зброю до рук і готові її використати та, найголовніше, готові віддати життя за цю країну, - заслуговують на велику повагу. І те, що ми для вас робимо і можемо зробити – це тільки маленька доля того, що ми повинні зробити".

Вручаючи правоохоронцям документи, директор "Урожаю" зазначив: вирішенням питання займались майже півтора року, наполегливо долаючи бюрократичні та корупційні  перепони.

Отримані ділянки учасники АТО зможуть здавати в оренду та отримувати додаткові кошти. Кажуть: така поміч для них не зайва. До того ж, втручання профспілок та юридична допомога "Урожаю" допомогли отримати гарантовану державою пільгу не витрачаючи власних зусиль та часу.

Олег Носенко, учасник АТО: "Звичайно, корисна допомога. Самим, з нашою службою, з шаленим документообігом в нашій країні було б нереально займатись цим питанням".

Окрім "земельних" документів, правоохоронцям вручили і подарунки – автомобільний ноутбук, принтер та супутню техніку, які допоможуть їм оперативніше  оформляти матеріали при виїзді на місце пригоди.

 

Теги: "Урожай"
  • Facebook