Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Звертати увагу на реквізити: черкасцям розповіли про зміни у розрахунках електроенергії (ВІДЕО)

 ...

Звертати увагу на реквізити у платіжках та погасити заборгованість за спожиту електроенергію. В "Черкасиобленерго" розповіли про зміни у розрахунках для побутових споживачів. Найголовніше, радять, – коректно передавати показники лічильників. Та сплачувати за новими особовими рахунками та реквізитами.

Ігор Дмитрієв,комерційний директор ПАТ "Черкасиобленерго":

"Сам порядок розрахунків не зміниться. Тобто, споживачеві не потрібно хвилюватись за те, що не буде електричної енергії. Або, щось зміниться в якомусь ключовому руслі. Потрібно отримувати рахунки, коректно передавати покази електричної енергії з метою коректного формування рахунків. І розраховуватись за спожитий товар".

Нові платіжки черкащани отримають вже у лютому. Такі зміни пов`язані з реформуванням ринку електроенергії. За використану з 1 січня електрику мешканці області сплачуватимуть новоствореному підприємству – "Черкасиенергозбут". Там говорять: ціни для побутових споживачів не змінились. Тарифи не зростатимуть в найближчі півроку. Їх, як і раніше, встановлює та контролює державний регулятор.

Юрій Курницький, заступник директора ТОВ  "Черкасиенергозбут":

"Ми очікуємо 7-го місяця, коли повинні запрацювати ринки електричної енергії. Ближче до 7го місяця ми зрозуміємо, чи буде змінюватись ціноутворення для побутових споживачів."

Якщо споживачі мали заборгованість перед Обленерго - її треба сплатити за старими реквізитами. А за наявності переплати можна написати заяву і перенести гроші на рахунки "Черкасиенергозбуту".

Руслан Самойленко, заступник комерційного директора з розподілу електроенергії ПАТ "Черкасиобленерго":

"Споживач, який має переплату, звертається в РЕМ. Або – до свого контролера, який обслуговує його дільницю. Уточнює інформацію по сумі кредиторської заборгованості – переплати. Пише заяву і чекає, поки ці кошти будуть перераховані на його особовий рахунок у ТОВ "Черкасиенергозбут".

Енергетики додають: сервіси для передання показників лишаються незмінними. Як і дати – коли треба їх повідомляти.

 

  • Facebook