Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаське представництво мережі АТБ долучилося до Дня вишиванки (ВІДЕО)

 ...

Патріотичний настрій з національними мотивами охопив сьогодні мережу АТБ. Її працівники, усі - як один, долучилися до Дня вишиванки. Від касирів до охоронців та робітників зали – усі вбранні у національну окрасу. У кожного сорочка автентична та має власну історію. Деяке вбрання отримане у спадок та передане із покоління у покоління. За 12 років існування традиція вдягання вишиванки у третій четвер травня переросла у всесвітній день єднання всіх українців та просто шанувальників унікального мистецтва. Відзначення дня вишиванки стало традицією для великих українських компаній. Свої традиції мають і працівники національної мережі магазинів-дискаунтерів АТБ.

Наталія Гуріна, представниця мережі АТБ: "Усе розмаїття української культури та безлічі регіональних особливостей — це обличчя самої мережі АТБ, яка єднає та представляє всю Україну. Майже тисяча наших торгівельних закладів по всій країні — це понад 35 тисяч співробітників у 22 областях країни. Відзначення дня вишиванки — це вже і наша власна традиція. Вона допомагає нам виявити свою унікальність, бути ближчими до локальних громад та краще розуміти наших споживачів. А це понад три мільйона покупців щоденно по всій країні".

Повага та підтримка місцевої ідентичності — вагома складова у діяльності національної мережі АТБ, робота якої побудована на найвищих європейських стандартах якості та обслуговування. АТБ — це 944 магазиниу 244 населених пунктах у 22 регіонівУкраїни. Окрім підтримки громадських та культурних заходів, АТБ орієнтується на співпрацю з місцевими виробниками та постачальниками. Із понад 3 500 товарних позицій на полицях, значна частина продукції — місцевого походження. Залучення знаних регіональних виробників допомагає мережі скоротити транспортні та рекламні витрати. А це вигідніше і для покупців — мережа АТБ завжди пропонує товари за цінами, що на 10-15% нижчі від середньоринкових. У найближчих планах мережі магазинів АТБ також впровадження унікальних товарних маркувань, які будуть відображати специфіку регіону, де вироблена продукція.

Наталія Гуріна, представниця мережі АТБ: "Регіональна ідентичність — це те, що робить нас унікальними, але і об’єднує. Тому мережа АТБ  — а вона представлена у всіх регіонах країни, кожний з яких по-своєму унікальний — сприятиме обміну та знайомству з культурною спадщиною. З нею матимуть змогу щоденно знайомитись понад 3 мільйони наших покупців. У новому маркуванні для товарів ми будемо показувати та підкреслювати унікальні особливості кожного регіону".

Мережа АТБ — унікальний національний український дискаунтер, робота якого заснована на європейских стандартах та досвіді. АТБ — це загальновизнані у світі методи контролю якості продуктів танайвищі стандарти обслуговування покупців. Обираючи найбільшу національну мережу магазинів АТБ, кожний покупець робить внесок у добробут власного регіону.

 

  • Facebook