Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Чи підвищує комп’ютерний стіл працездатність?

 ...

Частково це провокаційне запитання, але дуже великий відсоток істини в цьому твердженні є. Адже зручне повноцінне робоче місце робить виконання професійних функцій менш енергозатратними. У вік цифрових технологій комп’ютерний стіл стає чи не обов’язковим атрибутом не лише в офісах, але й у багатьох житлових приміщеннях. Зрозуміло, що його призначення – встановлення, зберігання комп’ютера та робота за ним.

Базова конструкція комп’ютерних столів

Зазвичай вони мають спеціальний відділ для системного блоку (якщо мова йде не про столи для моноблочних моделей). Монітор встановлюється на саму стільницю. Для мишки та клавіатури є поличка, що висовується. З точки зору ергономіки вона повинна бути розміщена приблизно на висоті сонячного сплетіння людини. Таку модель можна вважати базовою, саме з такими комп’ютерними столами раніше ми зустрічались повсюди. Зараз варіативність моделей значно розширилась, внаслідок чого стало те, що комп’ютерні столи стали не лише набагато комфортнішими та зручнішими, але й повноцінним елементом стильного інтер’єру.

Сучасні модифікації

Конструкційні зміни стали наслідком як невпинного дизайнерського новаторства, так і розвитку виробничих технологій та введення інноваційних матеріалів. Вони зачепили практично всі елементи комп’ютерних столів. До прикладу, монітор може розміщуватись як на стільниці, так і, залежно від модифікації столу, на спеціальній надбудованій поличці, в якої кут нахилу та висота регулюються. Це не лише зручно в роботі, але й надзвичайно важливо з точки зору офтальмологічних вимог. Сучасні моделі оснащені різноманітними додатковими поличками (стаціонарними та такими, що висуваються), нішами, підставками для периферійної оргтехніки або різноманітних цифрових приладів. Для зберігання різного канцелярського дріб’язку, альбомів, зошитів, проспектів та книжок столи оснащуються відкритими та закритими шухлядами, поличками, стелажами. Деякі з моделей мають у комплекті мобільні ніші для зберігання системного блоку, підставки для компакт-дисків, спеціальні кишені для блокнотів та тек. 

Але ніж читати великий опус про різні модифікації сучасних комп’ютерних столів, краще зайти на сайт інтернет-магазину "Меб Шоп" і переконатися – наскільки різноманітні та цікаві варіанти пропонує сучасний меблевий ринок. До того ж моделі комп'ютерних столів відрізняються одна від одної не лише периферійним наповненням, але й конструкцією та геометрією: вони можуть бути прямолінійними та кутовими.

Виробляються вони з:

– деревини,

– МДФ,

– ДСП,

– пластику,

– металу,

– скла.

Тобто, сучасні комп’ютерні столи настільки різноманітні, що ви з легкістю зможете підібрати для себе саме той зразок, що повністю задовольнить ваші потреби як з точки зору його функціоналу, так і відносно дизайну, якості та ціни.

 

  • Facebook