Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащани за економію: які плити обирають жителі міста, щоб зменшити витрати на комуналку

 ...

Широкий вибір кухонних плит примушує задуматися, який з різновидів має найвищі показники економічності та максимальний ККД. Черкащани розповіли, які саме пристрої для приготування їжі встановлюють на власних кухнях, щоб отримати можливість економити на комунальних послугах.

Чим приваблюють користувачів газові плити

Газова плита в Черкасах – найпоширеніший варіант. Саме пристрої, підключені до центральної системи газопостачання, найчастіше можна зустріти на кухнях містян.

Газові плити – своєрідна "класика". Попит на них залишається стабільно високим завдяки:

  • продуманій конструкції;
  • невисоким цінам на моделі з максимальним коефіцієнтом корисної дії;
  • високій швидкості приготування їжі;
  • легкості керування.

Через постійне зростання ціни на природний газ такі пристрої поступово втрачають звання найекономічніших. Втім, витрати на їх обслуговування все одно залишаються невисокими.

Електричні кухонні плити: переваги та особливості

Одними з найпопулярніших видів плит для домашньої кухні є електроплити.

Переваги електричних плит:

  • Пристрої готові до використання відразу після підключення до електромережі.
  • Якісні моделі електричних плит захищені від стрибків напруги та дії токів короткого замикання. Крім того, вони не виділяють шкідливих речовин у навколишнє середовище.
  • На ринку представлена величезна кількість різноманітних електричних пристроїв для приготування їжі. Серед них є великі та компактні моделі, девайси з механічним та електронним керуванням, варильні поверхні та плити, суміщені з духовими шафами.
  • Серед електроплит є як дорогі, так і бюджетні моделі. Знайти рішення, що не вдарить по кишені, дуже легко.
  • Черкащани обирають їх у тому числі й через мінімальні витрати електроенергії.

Індукція: популярність попереду!

Мешканці Черкас купують індукційні плити рідко. Спричинено це високою вартістю більшості моделей.

Однак попит на пристрої, які використовують для приготування їжі явище індукції, все ж стабільно зростає. Причиною підвищення інтересу до цих девайсів слугує їхня рекордна економічність. Експлуатація індукційних моделей обходиться найдешевше. Цілком ймовірно, що цей фактор стане вирішальним і вже в найближчому майбутньому черкащани почнуть купувати такі плити значно активніше, ніж електричні чи газові.

Ще один популярний різновид – плити комбінованого типу. Вони також можуть похвалитися високими показниками економічності, тому й подобаються жителям Черкас.

 

  • Facebook
>