Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Стан депозитного ринку (ВІДЕО)

 ...

Весна принесе українцям зменшення депозитних ставок. Фінансові експерти прогнозують: у 2017 в банківському секторі спостерігатиметься зниження вартості ресурсів. До цього призведе і велика частка державних банків в Україні, і стабільність та насиченість банківського ринку.

Неля Онищук, керівник напрямку заощаджень Черкаської філії ПриватБанку: "Національний банк орієнтує банки: з метою впровадження розширення кредитування, нам потрібні дешевші ресурси. Тому що зараз ресурси у вигляді депозитів є досить дорогими. Трендом буде пониження відсоткових ставок."

Нині ПриватБанк пропонує своїм клієнтам депозити на місяць, 3, півроку і рік. Із відсотковою ставкою до 19% річних у гривнях. До 8 – у доларах. І до 7 у євро. Та вкладникам варто поквапитись: зниження ставок може відбутись вже найближчим часом. Тоді цей показник може знизитись як у гривнях, так і у валюті. Тож тим, хто має намір покласти гроші на депозит варто поквапитись.

Неля Онищук, керівник напрямку заощаджень Черкаської філії ПриватБанку:  "Коли в нас оформлюються договора, фіксується ставка на той період, коли людина відкрила цей договор. Наприклад, якщо це буде термін рік – 19%, то, незалежно від того, чи буде зменшуватись ставка, людина матиме гарантовану ставку до кінця терміну."

При цьому експерти додають: українцям варто бути готовими, що відсоткові ставки знижуватимуться і надалі. Адже їхній рівень визначають не тільки умови банківського ринку, а й стан державної економіки в цілому. Тож черкащанам радять не прогавити зручного моменту і розмістити заощадження під вигідні ставки, що діють нині.

Неля Онищук, керівник напрямку заощаджень Черкаської філії ПриватБанку: "На протязі тиждень-два буде відбуватись пониження ставок. Гривня впаде десь до порядка 15%. Валюта – до 5%."

Ще один важливий момент – вибір банку, в який "покласти" гроші на депозит. Найбільшою довірою у населення користуються державні банки. А от російські, що працюють на території України, потрапили під вплив санкцій, тож сподіватись на них вкладникам стає небезпечно.

Неля Онищук, керівник напрямку заощаджень Черкаської філії ПриватБанку: "Я завжди буду рекомендувати ПриватБанк, бо він великий, стабільний, інноваційний. Передові технології: клієнти мають доступ до наших депозитів, самостійно можуть переглядати, перевіряти, дивитись."

У ПриватБанку додають: їхні клієнти можуть бути спокійними за збереження своїх грошей і всієї банківської інформації. Адже побоювання людей щодо можливого "тотального контролю" держави через націоналізацію банку абсолютно безпідставні.

Неля Онищук, керівник напрямку заощаджень Черкаської філії ПриватБанку: "Інформація повністю конфіденційна, вона нікому не повідомляється: стосовно наявності рахунків, руху коштів, наявності депозитів. Все, як було для клієнтів, так і залишилось. Ми нікому нічого не повідомляємо."

 

Теги: банк
  • Facebook