Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У середмісті Черкас запрацював "Ярмарок меду" (ВІДЕО)

 ...

"Медові" дні в Черкасах. Просто у середмісті розкинувся "Ярмарок меду". Організовує його торгова марка "Козацький мед". Солодкий продукт тут лише свіжий та натуральний. За медом стають у чергу ще зрання. У перші ж кілька годин тут продали вже понад сотню літрів бджолиної праці. Цього разу "Козацький Мед" пропонує спеціальну доступну для кожного ціну – 77 гривень за відерце.

Олександр Гневанов, продавець-консультант ТМ "Козацький мед":

"Ми привезли вам близько 15 сортів меду. Такі як: акація, гречаний, різнотрав’я. Також можна придбати бутиль меду на обмін. Також зараз проходить акція по ціні 77 грн, в подарунок яскравий календар".

Обрати мед тут можна на будь-який смак та гаманець. Його беруть не лише як солоденик, а здебільшого як ліки. Із наближенням зими – це, як ніколи, актуально.

Олександр Гневанов, продавець-консультант ТМ "Козацький мед":

"Весь мед корисний, весь мед можна буде спробувати і який вам більше сподобається, такий і оберете".

Цілющі властивості тут має не тільки мед, а й інші ярмаркові продукти бджолярства. Уся продукція тут, кажуть, натуральна. Лише те, що напрацювали бджоли.

Тетяна Семенович, апі-консультант:

"Бальзам "Бджоліч" в склад якого входить воскова моль, маточне молочко. Сприяє при розладах діяльності сирцево-судинної системи. А також сприяє відновленню печінки, жовчного міхура і кров’яного тиску".

За солодким продуктом у перший день Ярмарку черга зрання й допізна. Більшість каже: "Козацький мед" купують не вперше. Насамперед через ціну. Вона тут, переповідають покупці, у кілька разів нижче від ринкової.

Людмила, жителька м. Черкаси:

"Це торгова марка меду, то вони ж відповідають за якість і бачте людей скільки, а на базарі скільки немає".

"Ми тут завжди беремо, подобається нам він, і дешевше на багато".

Микола, житель м. Черкаси:

"Мені більше подобається, чим на ринку, бо якісніший і ціна доступна".

"Ярмарок меду" у Черкасах триватиме до 21 листопада. Вас чекають за адресою: бульвар Шевченка, 209. Біля входу в магазин "Кооператор". Графік роботи: із 9 до 17 години.

 

 

  • Facebook