Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

З початку року понад 3200 черкасців застрахували себе "на кожен день"

 ...

З початку 2017 року більше 3200 жителів Черкащини застрахували себе у ПриватБанку. Виплати по страховому випадку страховки "Захист на кожен день" вже отримали 150 клієнтів банку. За статистикою середній розмір виплати одному клієнтові становив 2615,67 грн.

"Страховка "Захист на кожен день" діє по всьому світу. Черкасці активно користуються перевагами такого страхування саме в зимовий період – час ожеледиць та ймовірних травм. Заздалегідь укладений договір страхування не лише забезпечить кошти на оплату медичних послуг, але й стане джерелом фінансування на період непрацездатності", – розповідає керівник Бізнесу платежів та переказів Черкаської філії ПриватБанку Володимир Добровольський.

Ви можете самостійно обрати, який страховий внесок сплачувати щомісяця – 10, 20 чи 50 грн. Страховка передбачає страхові покриття у сумі 25000, 50000 та 125 тис грн на одну особу. Адже нещасний випадок псує не лише відпочинок та настрій, він спричиняє витрати на медикаменти і лікаря та позбавляє на певний час фінансового підґрунтя.

Оформити поліс можна у будь-якому відділенні банку чи онлайн за 5 хвилин у Приват24. Страховка діє по всьому світу цілий рік, а подача документів на виплату грошей та виплата здійснюються миттєво.

Страхування доступне у будь-якому із 81 відділення ПриватБанку Черкащини, а підключити регулярний платіж на часткову щомісячну сплату можна у 251 банкоматі та 430 терміналах самообслуговування.

  • Facebook