Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Зручний спосіб отримати швидкий кредит

 ...

З фінансовими труднощами час від часу має справу майже кожен. Брак грошей може виникати через різні непередбачені витрати або через затримку заробітної плати. Взяти необхідну суму в борг у друзів або родичів вдається далеко не завжди. Якщо отримати гроші необхідно терміново, то звернення в банк - не найкращий варіант через складнощі зі збором документів і високими вимогами, що пред'являються до позичальника.

В такому випадку подати заявку можна на сайті мікрофінансової організації і отримати готівку у відділенні. З другого разу, після підписання договору у відділенні, швидкий кредит можна отримати на картку.

Особливості швидкого кредиту

Мікрофінансові організації (МФО) сьогодні активно пропонують швидкий кредит, що дає можливість швидко та без довгострокових зобов'язань і збитків для сімейного бюджету вирішити фінансові труднощі. Адже компанії, що працюють в сфері мікрофінансування, відрізняються лояльним ставленням до своїх клієнтів. Тому, щоб стати позичальником, досить відповідати таким нескладним вимогам: вік від 18 до 70 років; громадянство України і наявність діючого паспорта; наявність джерела регулярного доходу.

Деякі МФО встановлюють інший віковий ценз - від 21 року або до 60-65 років. Також можуть діяти деякі інші обмеження або додаткові вимоги. Частіше за все зустрічаються обмеження на суму і термін кредиту для нових позичальників, які вперше звернулися до мікрофінансової організації. Для постійних клієнтів передбачені пільгові умови кредитування і спрощена процедура оформлення позики.

Отримання швидкого кредиту в Україні

Сьогодні в Україні активно розвивається сфера мікрокредитування, завдяки простоті і зручності отримання позики. До безперечних переваг даного виду кредитів відносяться: можливість оформлення заявки онлайн (за умови повторного звернення - особистий візит в офіс не потрібен) з будь-якого пристрою, що підключений до мережі інтернет. Відповідь за заявкою протягом години. У разі схвалення отримати гроші можна безпосередньо в день звернення.

Гнучкі умови кредитування. Для постійних клієнтів діють пільгові умови і ставки, збільшення суми. При повторному зверненні отримати кредит можна набагато швидше - без будь-яких перевірок. Мінімальний пакет документів. Отримати швидкий кредит можна без офіційного працевлаштування, довідки про доходи, застави та поручителів.

Можливість багаторазової пролонгації договору в разі неможливості своєчасно погасити позику, виплачуючи лише відсоток за користування.

Онлайн-оформлення мікрокредитів зручно тим категоріям громадян, які не хочуть або не можуть звернутися за кредитом в банк: через відсутність офіційного працевлаштування, низької "білої" зарплати, мають погану кредитну історію і т.д. Також цей варіант оптимальний, якщо необхідно отримати гроші терміново, щоб вирішити ті чи інші фінансові проблеми, і часу на збір документів і проходження банківських перевірок просто немає.

Швидкий кредит в інтернеті - найбільш зручний спосіб для жителів невеликих міст і населених пунктів, де немає представництв і філій великих банків. Також цей варіант підійде для людей, які перебувають у від'їзді, подорожі, відрядженні.

На що звернути увагу при оформленні швидкого кредиту

Якщо Ви вирішили взяти швидкий кредит в МФО, слід звернути увагу на основні аспекти, які допоможуть вам вибрати надійну компанію і найбільш вигідну пропозицію. Краще звернутися в організації, які вже довгий час працюють на Мікрофінансовому ринку України і широко представлені в мережі. Тим більше, що на сторонніх ресурсах в інтернеті вам не важко буде знайти відгуки реальних клієнтів про конкретні мікрофінансових компаніях. Отримати швидкий кредит в Україні легко і просто в компанії "ШвидкоГроші".

 

  • Facebook