Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах та Золотоноші відкрили міський відокремлений підрозділ громадської організації "Стоп корупції" (ВІДЕО)

 ...

Нові осередки "Стоп корупції" відкрились у Черкасах та Золотоноші. Нині в Україні вже працює понад півсотні місцевих відокремлених підрозділів. У Золотоноші ж посаду голови осередку обійме Олександр Теницький, а в Черкасах Борис Холоденко. Нові очільники вже планують, як боротимуться із корупцією у своїх округах.

Борис Холоденко, керівник ГО "Стоп корупції" в м. Черкаси:

"Контролювати і притягувати до відповідальності тих, хто не хоче жити чесно і своїми діями, які несуть корупційну складову, несуть не дуже добре явищу в нашу країну".

Людмила Русаліна, громадська активістка:

"На першому кроці допомогла знайти людей, активних, сильних, які будуть у осередках "Стоп корупції" у Черкасах і Золотоноші. Людей, які вірять в це, які енергійні, хочуть віддавати свій час, свою енергію на те, щоб працювати на запобіганню корупції і у суспільстві, і у бізнесі, і у політичній сфері".

Активісти громадської організації вже другий рік поспіль борються із беззаконням у бізнесі й суспільстві. Напередодні ж президентських виборів взялися спостерігати й за політикою. Адже велика конкуренція між кандидатами спровокувала ряд порушень. Тож тепер проводять тренінги для спостерігачів та членів дільничних комісій.

Роман Бачкала, координатор ГО "Стоп корупції":

"Щоб вони дуже чітко орієнтувалися у виборчому законодавстві. Тому спираємось перше – на юридичні знання, а друге – на медійне поширювання. Всі ті порушення, які ми виявляємо, ми їх повідомляємо на нашій сторінці у Фейсбуці, яка об'єднує більш ніж 100 тисяч підписників, і це дуже швидко стає відомим у суспільстві".

Координатор "СтопКору", наголошує – головне знизити рівень толерантності населення до корупції. Мовляв, багато корупційних явищ українці сприймають як належне.

Роман Бачкала, координатор ГО "Стоп корупції":

"Треба достукатись до молоді, до розуму, до сприйняття нашої буденності, бо навіть якщо брати політичний аспект, виборчий, бо навіть деякі кандидати закликають – беріть гречку, гроші, але голосуйте так, як вам велить ваша совість. Насправді це вже є заклик до певного підкупу".

Головна мета регіональних активістів – це боротьба з корупцією на місцях, викриття схем та неправомірних дій чиновників, покращення умов життя мешканців та об’єднана діяльність небайдужих громадян.

 

  • Facebook