Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Дорога в Тубільці (ВІДЕО)

 ...

 

Відремонтована дорога за сучасними технологіями до села Тубільці – показовий приклад, коли від обіцянки до її реалізації менші ніж два тижні. Все завдяки роботі керівництва "Перемога Нова". Директор підприємства вбачає в такій ініціативі розвиток села як такого. Запевняє, все робиться для людей.

Віктор Гринюк, директор ДП "Перемога Нова":

"Уявіть, їде "швидка допомога" з важким хворим. І по цим ямам. Це людське життя. Наші гроші працюють на громаду, і сьогодні ми бачимо в Тубільцях ось – відремонтована вся під’їздна дорога".

Громада охоче пройнялася ініціативою інвесторів та долучилася до корисної справи. Тепер жителі селища можуть на собі відчути переваги співпраці з підприємством, що входить до складу Групи МХП, з легкістю долаючи колись проблемну ділянку дороги до Тубільців.

Генадій Штефан, заступник директора "Перемога Нова":

"Громада дуже була зацікавлена зробити нормальну дорогу, вибрала собі робочу комісію, яка контролювала виконання цієї дороги. Можна далі співпрацювати і підтримувати нормальну взаємодію, нормальні партнерські відносини".

Прихід інвесторів в село – важливе питання, зазначає голова Черкаської районної держаної адміністрації. Адже це вливання додаткових коштів в розвиток сіл та продуктивне партнерство державних органів влади з комерційними структурами.

Анатолій Яріш, голова Черкаської районної державної адміністрації:

"На Тубільцівську сільську раду на один відрізок дороги виділено 4 мільйони гривень. Зараз проходить тендер, скоро він закінчується. В ДП "Перемога Нова" кажуть, що ми готові долучитися своїми коштами і відремонтувати інший відрізок дороги. Вони вже свою обіцянку реалізували".

Голова селищної ради не могла й повірити, що так швидко село, над яким вона головує, стане центром інвестиційної програми ДП "Перемога Нова". На власному прикладі пересвідчилась, наскільки продуктивним може бути робота з інвестором.

Надія Шафікова, голова Тубільцівської сільської ради:

"Я побачила підтримку. Я побачила дорогу, що обіцяли зробити, вже вона є. Я побачила те, що наші пенсіонери зараз отримують соціальні пакети. Я за те, щоб будували пташники, за те, щоб були робочі місця".

Самі ж селяни кажуть, нові дороги значно полегшили пересування селом. А від самого підприємства люди отримують м’ясо птиці та якісні яйця за значно нижчою ціною, ніж на ринку.

Степан, житель села Первомайське:

"Це дуже добре, що знайшлись такі люди, які підсобили. Я їхав на Мошни, не міг нарадуватись. Возять м’ясо нам старикам, возять яйця".

Тетяна, жителька села Первомайське:

"На даний час це один із потужних інвесторів в Україні і в області, який дійсно допоможе в розвитку села".

 

  • Facebook