Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Коли саме забрати депозитний вклад у ПриватБанку відтепер вирішують клієнти

 ...

Продуктова лінійка депозитів ПриватБанку містить безліч пропозицій для клієнтів-вкладників. Але все ж таки лишалась одна з незадоволених потреб при обслуговуванні вкладників, а саме розміщення коштів до визначеної дати.

Наприклад, клієнт розміщує свої заощадження 15 березня та бажає отримати гроші 1 червня. Таким чином, клієнту потрібен вклад на 76 днів. Проте співробітник банку міг запропонувати клієнту вклад лише на чітко фіксований строк – 1, 3, 6 або 12 місяців.

До Дня народження ПриватБанку клієнтам пропонують новий вклад "Зручний", що дозволяє вкладнику самостійно вибрати строк повернення свого депозиту в інтервалi від 60 до 360 днів.

У разі оформлення нового вкладу "Зручний" клієнти більше не прив’язані до стандартних строків депозитів і самі обирають зручну для себе дату закінчення вкладу. Тільки уявіть, що вклад можна оформити на потрібний Вам строк, навіть на 77 або 155 днів.

Наприклад, це може бути день народження Вашої мами або тещі, Новий рік, День бабака або 1 квітня. Обрати можна будь-яку дату в проміжку 60-360 днів від поточної дати. Під час оформлення вкладу є підказки.

"Валюта вкладу "Зручний" обирається за потребою клієнта – гривня, долар, євро. Процентна ставка такого вкладу залежить від періоду розміщення коштів. Наприклад, розміщення коштів до 90 днів = 11.5%, від 91 до 180 = 13%, від 181 дня до 360 = 14%. Виплата відсотків здійснюється щомісяця. Це надзвичайно приваблива пропозиція з огляду на потреби клієнтів розміщення коштів до визначеної дати", – пояснює Неля Онищук керівник напрямку Збереження  Черкаської філії ПриватБанку.

Все дуже просто! До речі, вклад можна поповнювати, а проценти зараховувати на картку або додавати до суми вкладу.

  • Facebook