Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські енергетики просять Президента не допустити повернення на підприємство колишньої керманички (ВІДЕО)

 ...

Допомога у збереженні Товариства та недопуск повернення попередньої керманички підприємства Світлани Кузьмінської. Саме із такими проханнями, майже півтисячі представників активу трудового колективу ПАТ "Черкасиобленерго" звернулися до Президента та Прем’єр-міністра України. Ратують не допустити до керівного крісла екс-голову правління пані Кузьмінську. Мовляв, через шахрайські дії жінки з підприємства були виведені мільйони гривень, а працівники ПАТ "Черкасиобленерго" півроку не отримували заробітної плати.

Олександр Чорний, голова профкому:

"Наш майже 4-тисячний колектив опинився без зарплати. Ми вимушені були майже 2 роки бути у трудовому спорі із адміністрацією з цього питання. Ми дійшли до страйкових дій і ці дії були в енергетичному підприємстві України просто нонсенс".

Під час прес-конференції щодо інформаційних атак на Товариство та керівництво ПАТ "Черкасиобленерго" у засобах масової інформації голова профкому наголошує: нині підприємство працює стабільно.

Олександр Чорний, голова профкому:

"Нині наші працівники своєчасно згідно із Законом України "Про оплату праці", згідно із Колективним договором, двічі на місяць, отримують заробітну плату. У підприємстві всі працівники забезпечені спецодягом та засобами захисту необхідними для виконання робіт. Є усі матеріали та пальне для роботи і сьогодні, і завтра".

Нині трудовий колектив підприємства вкрай занепокоєний брудною інформаційної атакою на Товариство та його керівництво. Впевнені: екс-голова правління готується до реваншу і хоче знову зайти у ролі керманички. Енергетики наголошують: трудовий колектив за два роки захистив не лише підприємство, а й свою честь та гідність.

Віктор Антонюк, представник Черкаського міського РЕМ:

"Ми маємо зараз стабільну зарплату, роботу, ми можемо дивитися в завтрашній день і можемо складати якісь плани, можемо планувати добробут своєї родини. Зважаючи на всю цю вакханалію, яка твориться в країні, ми не можемо оставатися осторонь".

А нині, буцімто, лиш із острахом згадують події двохрічної давності.

Тетяна Моцик, представниця Корсунь-Шевченківського РЕМ:

"Вперше ми закрили, зампломбували двері і зупинили роботу. Причиною цього було те, що протягом 2016-17 року Світлана Кузьмінська разом із Крючковим через підприємство "Енергомережа" "вимели" із "Черкасиобленерго" – 1 млрд 600 млн гривень".

Щодо цих фактів нині тривають розслідування антикорупційної прокуратури. Опісля прес-конференції працівники Товариства одразу ж прямують до Кабінету міністрів України та під Адміністрацію Президента, аби передати звернення до Гаранта та прем’єр-міністра держави. Під час протесту до мітингарів вийшов працівник секретаріату Кабміну та повідомив: звернення прийняли та зареєстрували. А вже згодом представник глави держави у Кабінеті міністрів України Андрій Герус запевнив енергетиків: візьме ситуацію під особистий контроль, аби ті працювали спокійно.

 

  • Facebook