Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах вперше відбулася інавгурація студентів Старопольської вищої школи в Кельцах(ВІДЕО)

 ...

У Черкасах вперше відбулася інавгурація студентів Черкаського навчального центру Старопольської вищої школи в Кельцах. Цей навчальний заклад працює в місті Черкаси з 2015 року і надає можливість  отримувати освіту в Польщі не виїжджаючи з України. Наразі тут навчаються 65 студентів за двома спеціальностями – "Готельна справа і туризм" та "Економіка і організація підприємства".

Володимир Коваленко, директор Черкаського навчального центру Старопольської вищої школи в Кельцах: "Студенти нашого навчального закладу тільки фізично знаходяться на території України. Юридично – вони студенти ЄС. У них і заліковки польські, і студентські польські. Вони навчаються за польськими навчальними планами. Але вони навчаються українською мовою. Платимо в 5 разів дешевше, ніж у Польщі"

Інавгурацію в Черкасах проходять 28  студентів. Один із них – першокурсник Артем. Хлопець навчається за спеціальністю "Готельна справа і туризму". Про вибір професії не жалкує. Задоволений і обраним навчальним закладом.

Артем Дубовіч, студент Черкаського навчального центру Старопольської вищої школи в Кельцях: "Багато можливостей поїхати проходити практику в Іспанії. Можна практикувати свою англійську. Можна знайти нових друзів, побувати за кордоном"

Серед інших переваг, про які на зустрічі розповідали абітурієнтам: зарахування без результатів ЗНО, європейський диплом бакалавра за 3 роки, навчання в Україні та Польщі. А ще – закордонні практики в країнах Європи з Erasmus+ та літні робочі практики в Польщі.

Ян Телюс, ректор Старопольської вищої школи в Кельцах: "Добрі можливості для студентів: побачити Європу. Налагодити контакти з колегами з інших країн. Заробити трохи грошей для свого подальшого навчання"

Всі спеціальності, що реалізуються в університеті, мають практичний профіль. Вже семеро черкаських студентів побували на тримісячному стажуванні в Іспанії. Більше 20 – працювали у Польщі. А кращі з кращих мають змогу продовжувати навчання в університеті  в Кельцах. Крім цього, Старопольська вища школа в Кельцах щороку відкриває перед своїми студентами нові можливості.

Себастіан Яблонські, проректор з міжнародних відносин Старопольської вищої школи в Кельцах:  "Багато нових вакансій: ресепшен, бармени, офіціанти, навіть аніматори. І додали ще декілька баз практики: Майорка, Менорка, Ібіца. І сама програма дає можливість студентам отримувати 2400 євро за 3 місяці"

Високий рівень знань і працелюбність черкаських студентів відзначають не тільки у Старопольській вищій школі в Кельцах, а й представники організації, що організовує стажування. Кажуть, кожна така навчальна поїздка для студентів – можливість отримати досвід, нові знання та розширити світогляд.

Сантьяго Матамала, генеральний менеджер фірми "AnimafestExperience": "Два роки тому вже співпрацювали з цим польським університетом. І студенти з Черкас мали змогу  пройти практику в Іспанії. Вони повернулись щасливі, все добре"

По закінченню навчання студенти отримують європейський диплом і мають можливість продовжити навчання в магістратурі в Польщі та в університетах Європи.

  • Facebook