Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Ярмарок меду" – знову в Черкасах (ВІДЕО)

 ...

У Черкасах – солодкий тиждень. Просто у середмісті традиційно розкинулась "Ярмарка меду". Організовує її торгова марка "Козацький мед". Продукти бджолярства тут лише якісні, свіжі та натуральні. За ними містяни стають у чергу вже в перші години ярмарку. Солодкий продукт має спеціальну ціну до посту: лише 89 гривень за літру.

Олександ Єрьомін продавець-консультант ТМ "Козацький мед": "Мы вам привезли более 10 сортов меда с разных регионов Украины – Запорожская, Херсонская, Полтавская, Сумская".

Обрати мед тут можна на будь-який смак та гаманець. Та навіть – від будь-якого недугу. Особливо ж корисний він нині: коли ослаблений авітамінозом та негодою організм потребує підтримки.

Олександ Єрьомін продавець-консультант ТМ "Козацький мед": "Приходите подскажем вам какой мед от простуды, укрепит иммунитет. На ярмарке представлены у нас такие меда как гречка, липа, разнотравье, приазовское, сумское, степное, сафоровый мед есть – для сосудов очень хорошо, каждому подскажем, дадим попробовать".

Цілющі властивості в "Козацького меду" має не тільки медове різнобарв’я, а й інші корисні продукти бджолярства. Уся продукція тут, кажуть, натуральна. Лише те, що напрацювали бджоли. Унікальність таких препаратів, переповідають експерти, в тому, що вони покращують стан всього організму, а не тільки окремих органів.

Ірина Гайдукова, апітерапевт: "Самый ценный продукт у пчел вообще в природе – это маточное молочко. Нет заболевания при котором бы оно не помагало. И рекомендуется абсолютно всем, начиная от детей до людей пожилого возраста. Это и по улучшению иммунитета и укрепление здоровя".

Солодкою продукцією черкасці лишаються задоволені. Дехто йде за медом не вперше. Хтось через якість, інші – через ціну. Вона тут, переповідають чи не вдвічі нижча від ринкової.

Євгенія, жителька м. Черкаси: "Мед хороший, знаю що не підробка і ціна дешевша ніж на ринку".

Антоніна, жителька м. Черкаси: "Кожного разу купляю, коли вони приїжджають, він найдобріший. На базарі поганий мед до крику, на базарі мені мед не подобається, натуральний, кажуть, але він мені не подобається. Тут найдобріший мед для мене особисто".

Світлана, жителька м. Черкаси: "По перше тут він різний, по друге він добрий, по третє ціни нормальні".

"Ярмарка меду" у Черкасах проходитиме до 24 березня. Вас чекають за адресою: бульвар Шевченка, 209. Ліворуч від центрального входу в магазин "Кооператор".  Графік роботи: із 9 до 17 години.

 

  • Facebook