Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Український діджитал-оператор lifecell разом із Черкаською ОДА підписали декларативну угоду про співпрацю

 ...

Спільні smart-проекти задля розвитку Черкащини. Український діджитал-оператор lifecell разом із Черкаською обласною державною адміністрацією підписали декларативну угоду про співпрацю. Усе – аби покращити рівень життя в регіоні завдяки використанню інноваційних технологій.

Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell:

"Ми удосконалюємо нашу інфраструктуру , забезпечуємо значно краще покриття та якість послуг, я маю на увазі не лише у великих містах та популярних локаціях, а й у селах. Ми активно розширюємо покриття у сільській місцевості та працюємо зі старшим поколінням, намагаємося допомогти літнім людям здійснити їх персональну цифрову революцію, фокусуємося на їх користувацькому досвіді".

Водночас керманич області наголошує: уже готові реалізувати із компанією lifecell кілька спільних проектів.

Роман Боднар, голова Черкаської ОДА:

"Це компанія із новітніми технологіями, сучасними рішеннями, досвідом відповідним. І сьогодні, вже після презентації, я зрозумів, що у нас широке поле для співпраці".

Мета компанії lifecell – зробити зв'язок якісним не лише у великим містах, а й на автошляхах країни та віддалених місцинах області.

Павло Герасименко, керівник департаменту регіональних продажів Центрального регіону, lifecell:

"Із початку осені ми побудували 70 нових базових станцій на Черкащині та в 31 населеному пункті запустили 4G. Було суттєво покращене покриття та зв'язок на головній артерії Черкащини. Це траса Черкаси-Умань. 4G lifecell Інтернетом можна вже вільно користуватися у популярних туристичних місцях. Це Свидівок, Буки, Кедина Гора та Шевченкове".

Напередодні, компанія запустила новий тариф "Стартова Двадцятка".

Павло Герасименко, керівник департаменту регіональних продажів Центрального регіону, lifecell:

"Якщо є така людина на Черкащині, яка, наприклад, ніколи не користувалася lifecell зв’язком чи Інтернетом, в нас є спеціальна пропозиція. Вона дозволяє людині спілкуватися необмежено в мережі lifecell. Там є сто хвилин для дзвінків на іншого оператора та 10 ГБ Інтернету".

Підключити "Стартову Двадцятку" мають змогу жителі Черкащини, скориставшися послугою переносу номера. Така функція дозволяє змінити оператора із повним збереженням власних "мобільних цифр". Наголошують: пропозиція є зручна для тих, хто цінує свій номер та має бажання протестувати всі сервіси і переваги lifecell.

 

  • Facebook