Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські енергетики пікетували суд через острах повернення екс-керівниці Кузьмінської (ВІДЕО)

 ...

Працівники "Обленерго" і активісти зібралися під стінами Соснівського суду. Усе – аби висловити свій протест проти Світлани Кузьмінської. Черкащан стурбувало подання клопотання до суду колишньою т.в.о. керівника підприємства.

Олександр Овсієнко, начальник юридичного відділу ПАТ "Черкасиобленерго":

"Розглядається клопотання щодо скасування арешту на майно Черкасиобленерго і скасування заборони державного реєстратора до внесення змін до єдиного державного реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб, підприємців та громадських формувань".

Таким чином Світлана Кузьмінська може готувати собі підґрунтя для незаконного внесення себе як керівника. Колишня т.в.о голови правління Світлана Кузьмінська є обвинуваченою стороною у кримінальній справі щодо привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, розгляд по суті якої відбудеться 4го жовтня 2019 року. Саме тому Світлана Кузьмінська намагається всіма способами внестися в державний реєстр, як керівник, та засвідчити документ, що вона до себе претензій не має. Але працівники Товариства вкотре протистали поверненню горе-керівниці.

Наталя Негода, заступниця директора з комерційних питань Черкаського міського РЕМу:

"Стомилися від її нападів на нас, два роки вони піднімалися з колін, трохи почали якось працювати на підприємстві і розуміємо, якщо вона прийде до влади – буде теж саме".

Такої ж думки і диспетчер Черкаського міського РЕМу. Віктор Антонюк говорить, ще досі пам’ятає як працювала команда Кузьмінської.

Віктор Антонюк, диспетчер Черкаського міського РЕМу:

"Почалися в нашому ПАТ "Черкасиобленерго" негаразди із заробітною плато,ю із паливом, з усім. Це був десь кінець 2016го ..пояалися невиплати зарлати. В 2017му раз виплатили. І все".

Засідання в цій справі перенесено. Енергетики ж запевняють, що не дозволять дестабілізувати ситуацію в підприємстві.

 

  • Facebook
>