Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Кавові QR-розрахунки (ВІДЕО)

 ...

Технологію, що дозволяє приймати платежі без банківського терміналу тестувала сьогодні одна з черкаських мереж продажу кави та стріт-фуду. QR-код, як новий тренд на ринку автоматизації продажів, запровадив ПриватБанк і тепер розрахуватись за улюблений напій можна за допомогою смартфону. Зручність сервісу підтверджує власник кав’ярень і обіцяє – позитивні зміни відчують і відвідувачі Долини троянд.

Артем, власник мережі кав’ярень:

"Готівкові кошти відразу надходять на мій розрахунковий рахунок, тим самим спрощуючи роботу продавця. Для покупця це пришвидшує процес покупки, якщо він забув гаманець, не хоче діставати картку. Він просто використає смартфон, зчитуючи QR-код. Ми плануємо цю послугу запровадити у всіх наших закладах".

У банку стверджують, що ця технологія платежів – майбутнє малого та середнього бізнесу. Адже працювати з QR-кодом зручно. Цей швидкий і простий спосіб приймання безконтактних платежів є ідеальним для малого бізнесу, оскільки не вимагає від підприємців зайвих витрат.  Із сервісом "Платежі за QR-кодом" покупці можуть оплачувати товари або послуги через мобільний додаток Privat24, відсканувавши QR-код з рекламного плакату торгової точки.

Оксана Васильєва, керівник напрямку еквайрінг Черкаського регіонального управління "ПриватБанк":

"Для того, щоб клієнт міг розрахуватись картою, підприємцю достатньо, не маючи ніяких додаткових матеріальних витрат, роздрукувати розроблений персонально для нього банком QR-код, розмістити на своїй торгівельній точці. У клієнта повинна бути карта ПриватБанку і встановлений на смартфоні додаток "Приват24".

За допомогою розрахунку через QR-код мешканці 17 міст України вже сьогодні  оплачують проїзд в транспорті та вчасно сплачують комунальні послуги. В ПриватБанку підрахували: зі зростанням популярності сервісу до кінця року кожна восьма віртуальна транзакція здійснюватиметься через QR-сканування.

 

  • Facebook