Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Мобільний зв’язок раптом… подешевшав?

 ...

Ми всі вже звикли до підвищення цін, чи не так? На все, потроху, наче непомітно… − у тому числі й на послуги мобільного зв’язку. Всі ці "спеціальні", "без обмежень" − заплутані пропозиції, що постійно лише дорожчають…

А хочеться простих та зрозумілих тарифів за розумною ціною, щоб користуватися мобільним телефоном не лише для дзвінків на номери свого оператора, а, як усі сучасна людина − дивитись онлайн-відео, кіно, спілкуватись в месенджерах, не замислюючись при цьому, скільки це в підсумку коштуватиме.

Мешканцям Черкас та області, які шукають саме такий мобільний зв’язок, варто звернути увагу на новий тариф SuperNet Turbo від Vodafone з потужним мобільним Інтернетом: безлімітний Youtube та цілих 8 гігабайтів за 50 гривень.

Окрім 8 Гб швидкісного Інтернету, маємо: безліміт дзвінків на номери Vodаfone та 100 хвилин по Україні, Безлімітне кіно, безлімітне спілкування у Viber, Skype, Telegram, Facebook, Twitter, WhatsApp, LinkedIn, Pinterest та SnapChat.

А ще − безлімітні дзвінки за кордон, наприклад, на один номер у Польщі всього за 3 грн. на добу, тобто, хоч цілий день розмовляй з людиною у Польщі, а сплатити маєш тільки 3 грн.

Щодо інших операторів, то обирати можна вже серед не таких вигідних, але теж непоганих пропозицій. Наприклад "Київстар" пропонує новий пакет "Безлім Месенджери". Він подорожчав з 75 до 100 грн. на місяць, але й Інтернету дає більше. Тепер 4 гігабайти, а ще нам пропонують безлімітне спілкування в месенджерах та соціальних мережах, безлімітні дзвінки в мережі "Київстар" та 60 хвилин дзвінків на номери інших операторів мобільного зв’язку в Україні або в Росію, Італію та Польщу.

Тут вже доведеться пильнувати, щоб не зателефонувати за кордон, коли вже виговорили ці 60 хвилин на українські мобільні номери.

Lifecell, з огляду на нещодавній скандал зі списання коштів за незамовлені послуги, взагалі важко рекомендувати як найвигідніший варіант, тим більше, що сам оператор на сайті розміщує інформацію досить заплутано й остаточну вартість послуг за місяць підрахувати складно. Але, якщо є бажання отримати ще більше Інтернету за більші кошти, то оператор пропонує тариф "Лайфхак" за 119 грн. за 4 тижні, з безлімітом на дзвінки іншим абонентам Lifecell та 20 гігабайтами мобільного Інтернету.

Нажаль не дуже зрозуміло, як тарифікуються в "Лайфхаку" соціальні мережі, Youtube та інші популярні сервіси.

 

  • Facebook