Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У Дніпропетровську затримали шахраїв, які розраховувались у продуктових супермаркетах підробленими картками

 ...

13 січня у Дніпропетровську співробітниками міліції та служби безпеки «ПриватБанку» затримані шахраї, які розраховувались у продуктових супермаркетах міста підробленими картками американських банків. Як повідомили у «ПриватБанку», шахрайські операції в одному з супермаркетів біля залізничного вокзалу були миттєво зафіксовані банківської службою моніторингу транзакцій, після перевірки справжності карток заблоковані. Інформація про кардерів була оперативно передана до органів внутрішніх справ, і в результаті спільної операції банкірів і міліції шахраї були затримані прямо в магазині.

«Тісна взаємодія і миттєвий обмін інформацією між банком і міліцією дозволив затримати кардерів на гарячому безпосередньо в момент оплати чергової порції «покупок» на касі супермаркету, – говорить заступник голови правління «ПриватБанку» Станіслав Крижановський. – У всьому світі затримання кардерів на місці злочину є ефективним результатом взаємодії банківської та правоохоронної систем держави».

Затриманими виявилися двоє жителів Кременчука, які за допомогою ще одного учасника групи налагодили випуск підроблених карт за допомогою спеціального обладнання і поцуплених даних клієнтів банків США. Щоб «отоварити» чужі картки, шахраї організували виїзний «шопінг-тур» у Дніпропетровськ і були впевнені в абсолютній безкарності своїх дій. При цьому кардери не врахували того факту, що система он-лайн моніторингу транзакцій «ПриватБанку» дозволяє в автоматичному режимі виявляти і блокувати шахрайські та інші підозрілі операції по картках і рахунках як клієнтів банку, так і інших банків світу.

Натепер співробітниками управління боротьби з кіберзлочинністю УМВС України у Дніпропетровській області спільно зі слідчими й оперативниками Кіровського райвідділу міліції м. Дніпропетровська проводиться комплекс додаткових оперативно-розшукових заходів, спрямований на залучення всіх винних до кримінальної відповідальності.

  • Facebook